ŽIJU SI SVŮJ DISKOPŘÍBĚH!. LOVELY BLACK HEELS.

Ani neviem kde začať. Život sa mi obracia na šťastíčko. Ako som písala v nedávnom príspevku, že všetko sa na lepšie obráti, tak sa to deje. A kto neveril, tak “AHA” mám sa výborne. V súčastnosti môžem len povedať, že bývam v byte, ktorý je viac než prekrásny (snáď ho raz uvidíte; teda prerobím-nafotím-sľubujem). Mám skvelú prácu o ktorej som snívala v tých najluxusnejších snoch. Prejsť pohovorom u Gerrry Weber je pre mňa prežiť niečo ako Rachel na pohovore u Ralph Lauren. V novej práci mám podmienku byť dáma. Pokladám to za jeden z najdôležitejších krokov stať sa dospeláčkou a preto mením šatník, správanie, postavu, návyky, učím sa správne žehliť 😀 a takto by som mohla pokračovať do rána. Tým druhým krokom sú lodičky, známe ako “must have”. Pretože dámy Pozor! Ak ich nemáte, tak naozajstné dámy ešte nie ste! Ja som tie moje kúpila v Deichmann-e. Keďže som vyhrala poukážku na nákup v hodnote 10€, vyšli ma lacnejšie ako za normálnych okolností. Sú veľmi pohodlné, nadčasové a vydržím v nich prekráčať aj nákupy v Optime :). Skrátka majú tú správnu výšku, tvar a sú zlatíčka.
Celým dnešným outfitom vstupujem do novej etapy života a teším sa na to, čo všetko ma čaká. Sľubujem, že to bude minimálne úbytok z mojich sloních stehien :D.
Aby som nezabudla určite pridám príspevok o mojej práci, len teraz je toho na mňa priveľa a aj Filipko popri práci nestíha fotiť. V každom prípade buďte trpezlivý a uvidíte krištáľový luster a kožené kreslo môjho nového domova. 
 Krásny týždeň  


skirt: H&M, points: second-hand, heels: deichmann, coat: F&F, earings: SIX, bag: H&M

Photo: Filip Heldák

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *