ZA OPONOU. SAMA SEBOU.

Kto si? Lepšie povedané, kto naozaj si? Vtedy, keď zhasnú svetlá, zastrie sa opona, diváci odídu a herectvo môže ísť bokom. Ako vyzerá tvoja etuda, keď sa nikto nepozerá? Ako tancuješ v skrytosti? Ako sa smeješ, keď ťa nikto nepočuje? Chcem aby si vedela, že práve vtedy si najkrajšia. Prirodzená a preto jedinečná. Je to tak. Nepotrebuješ sa pretvarovať, nepotrebuješ napodobňovať iné, nemusíš sa porovnávať. Stačí, ak si sama sebou.

Posledné dva dni som strávila v spoločnosti piatich mužov, niekoľkých kamier a svetiel, s minerálkou Miss+ v ruke. Oslovili ma, aby som si zahrala v ich veľkonočnej kampani plnej manželských vtípkov spolu s Boriskom. Bol to výnimočný zážitok a ako som minule písala, že túžim postupne rozpumpovať celé srdce, tak s určitosťou viem, že ďalšia časť v ňom ožila.
Ak mám byť úprimná, nepostavila by som sa za niečo s čím nie som stotožnená. Minerálka špeciálne pre ženy, Miss+,  je nositeľkou hastagu #samasebou a to je ten dôvod, prečo som povedala áno. Nie je to len o zdravej vode, ktorej sa pokojne môžu napiť aj muži. Je to o myšlienke ukázať ženám, že stojí za to, mať sa v úcte a akceptovať svoje telo, dušu aj ducha. Za posledné dva dni som mnohokrát bojovala s pocitom, že nie som dosť dobrá alebo, že som tučná a vôbec sa tam nehodím. Na druhej strane, mala som skvelý tím, ktorý vedel, ako reagovať a ja som pokročila v predmete sebaprijatia do ďalšieho ročníka. 

Ja sa stále viac a viac usmievam, teším zo života a zo všetkého, čím ma Boh žehná. Je neuveriteľné, že neskutočné sa stáva skutočným. Postupne. Presne tak, ako je to najlepšie. 

Na záver len dodám, že ak chcete dokonalé fotky, oslovte Adamka a ak kvalitné video, tak potom GD IDENTITY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *