Very merry christmas

Milé čitateľky a milí čitatelia, nechcem vám sľúbiť, že dvadsiateho štvrtého, ráno, pridám vianočný príspevok, lebo to aj tak nedodržím a preto si moje adventné srdiečko vylejem teraz! Chcem vám z úprimnej lásky popriať prekrásne vianočné sviatky. Láska počas Vianoc je veľmi dôležitá, lebo z nej pramení pokoj, odpustenie, dobré skutky a aj darčeky! Zahoďte všetky starosti a problémy, tých máte dosť počas roka. Vykašlite sa na povinnosti, lebo teraz je vaša povinnosť načerpať a rozdávať. Milovať a byť milovaný. Je veľmi dôležité sa zastaviť a sústrediť na lásku, pretože z nej potom čerpáte celý rok. Prosím, prosím zastavte sa. Nájdite si čas zabaliť darčeky a myslite pri tom na ľudí, ktorým to balíte. Nájdite si čas na pečenie a spoločné chvíle s rodinou. Užite si vianočný punč v meste a usmievajte sa toľko, koľko vládzete. Zapnite si bez výčitiek Sám doma alebo Vianočné prázdniny.

Snívam o nemožnom a zároveň som realista. Viem, že Vianoce nemôžeme žiť naplno 365 dní v roku, lebo to proste nejde. Potrebujeme chodiť do práce, študovať, byť zodpovední. Kalendár nám ale v tieto dni hovorí, aby sme leňošili, tak leňošme a bodka. Ja cestujem do Popradu a snáď sa s niektorými z Vás stretnem na námestí v Poprade alebo na polnočnej v Kežmarku a poprajeme si všetko dobré.

Milujem Vianoce a prajem vám, aby ste si ich zamilovali minimálne tak rovnako, ako ja!

Moje zimné outfity by charakterizovali hashtags ako #cibulanaulici #kdemashlavulebo jupodtymivrstvaminevidno a pod. Na fotenie nablog sa vždy hecnem, ale popravde v zime hlavne chcem, aby mi bolo teplo, preto nosím poriadnu bundu, dvoje ponožky, čiapku, šál, rukavice, roláky. Povedala som si, že hodinku na fotení vydržím a predstavím vám outfit, ktorý si môžete obliesť napríklad na nákupy do obchodného centra alebo na kávu. Tam vám zima nebude.

Majte sa krásne!

 

  

 

PS: Sledujte môj instagram, tam každý deň pridám niečo nové

sukňa: C&A, čižmy: TOPANKOVO, sveter: F&F, kabát: RESERVED, čiapka: H&M, rukavice: Orsay, ruksak: GODZONE SHOP

photo: Mária Petrisková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *