Veľká Amerika

Ahojte 🙂, konečne som sa po týždni dostala za počítač a mám desať minút na to, aby som vám napísala niečo pekné. Akurát sa balím do Bratislavy, kde sa chystám na pár dní a dovtedy chcem stihnúť ešte pripraviť jedlo na cestu.

S Danielom sme boli minulý týždeň na výlete a poviem vám, je to jedno z najkrajších miest, aké som doposiaľ v Prahe a jej okolí videla. Ja mám veľmi rada prírodu a od detstva som naučená, že nedeľa patrí rodine a výletom do Tatier. S manželom sme si povedali, že ako rodina si chceme tento návyk tiež vypestovať a vždy keď nám bude počasie aspoň trošku priať, vybehneme niekde v nedeľu na výlet.

Presne včera sme chceli ísť pozrieť do Kutnej hory, ale žiaľ v Prahe pršalo a snežilo a tak sme si radšej pozreli film God’s not dead a skočili na super koláč do Vnítrobloku. Síce nebol ani healthy, ani lactose free, ale keďže som mala ráno chvíľku, kedy som bola viac než nervózna, nedeľná svätá omša, spoveď a dezert na záver padli vhod.

Hnevala som sa, lebo by som rada niekde posunula svoje schopnosti tvoriť, ale som pripútaná na prácu z domu. Mrzí ma, že dnešná spoločnosť trochu nerieši ženy, ktoré nemôžu byť každý deň v práci. Povedali mi, že mám začať brať antikoncepciu a všetko bude ok. To však nepovažujem za správny krok a tak verím, že sa mi čoskoro podarí nájsť nejakú firmu, ktorá mi dovolí tvoriť ich social z domu.

Dnes tu skáčem z témy na tému a keďže mi nenapadá žiadne cool premostenie na bundu, ktorú som si najnovšie kúpila, napíšem rovno, že je zo sekáča a stála 50 korún, čo sú nejaké 2 eurá. Veľmi sa z nej teším, pretože som v poslednej dobe tieto bundy dosť obdivovala. Čo na ňu hovoríe vy?

No a to by už hádam na dnes bolo všetko. Idem variť obed a prajem vám krásny zvyšok dňa!

S láskou, Barbora. ❤

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *