V KOPE SENA.

Myšlienky neviditeľnosti sú zlé. Naozaj. Ja sa sem-tam cítim v pozícii ihly a nie je to dobré. Niekde som čítala, že na prvú myšlienku je dôležité hneď reagovať. Ak je pozitívna, rozvíjať ju a ak je negatívna, postaviť jej súpera. Lásku. Tá všetko prekoná. Každá z nás má svoju hodnotu a nie je len ihla v kope sena, na ktorú keď niekto omylom natrafí, tak mu vlastne iba ublíži. Bulls***(viete čo).
Študovať lásku ma nikdy neomrzí. Postupne mi ukazuje, že je súčasťou všetkého. Že je tu, keď sa teším a že ju mrzí ak mám pocit, že mi zlomila srdce. Je zvláštne, že láska vie aj bolieť aj tešiť. Asi nikdy neprídem na to, či ju mám označiť úplne pozitívne alebo je v poriadku občas na ňu s hnevom kričať. Niekedy mám pocit, že sa v nej doslova strácam a neviem kam tým všetkým smeruje. Možno aj preto o nej hovoríme, že je tajuplná. Má to tak ostať. Nemusím ju vždy chápať, ale nemôžem sa tváriť, že nie je. Láska je vo všetkom. Všetko tvorí. Vnímaš ju?

Čím viac vnímam lásku, tým viac sa učím uvedomiť si svoju hodnotu. Hodnotu tela a hodnotu ducha. Ani jedno nevystavujem každému a dávam si pozor na to, aby som bola fyzicky aj duchovne nahá už iba pred mojím manželom. S intimitou rastie záväzok a preto by sme si mali dávať pozor komu odhaľujeme nie len svoje telo, ale aj svoje vnútro. Nie je pravda, že sa musíme všetkým zdieľať o všetkom. Veď takéto radosti z nekonečných rozhovorov nás čakajú v manželstve a ja si na ne veruže radšej počkám. 

A outfit? Takto ma jar najviac baví. Holé nohy, hrubé svetre a pekná kabelka.
šaty: F&F, sveter, opasok: second-hand, mokasíny: Topánkovo, kabelka: Pinkhead

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *