TOTO MUSÍŠ VEDIEŤ.

Ak nestojím v póze ja, tak svet pózuje mne. A sú veci, ktoré sú z tohto sveta podstatné. Ak ich nevieš, možno (preháňam) zomrieš.  Tramtadadá, predstavujem vám čomu venujem pozornosť v mojom súkromnom živote počas rannej toalety (sranda, aj cez obednú pauzu).

Začnime módou. Červená vládne svetu. Samozrejme, iba módnemu. Preto je dôležité zaostriť svoj zrak na odtieň s nádychom socializmu a kúpiť si v červenej farbe všetko, čo bude super vyzerať na tvojom Instagrame. LOL. Keď riešiš náhodou topánky, tak už nerieš a kúp si lodičky s nízkym opätkom, môže byť aj hrubý aj tenký. Trendy sú oba. A ako doplnok dodám, že v House majú pekné náramky vo výpredaji a teda v balení je ich 5 a cena je 3.99€. To znamená, že koľko stojí jeden? Nie, že by som to ja nevedela, ale snažím sa s vami komunikovať.

V kinách práve premietajú úžasný film, Chatrč (The Shack). Ak si na tom ešte nebol/nebola, určite choď. Film má neuveriteľne silné myšlienky a Ježiša hrá najkrajší muž na svete! 

Interiérový design vystúpil na nový level. Pomenovala som ho “postav dom doňho strom”. A o čo ide? Ľudia začali vo svojich domoch pestovať ozajstné veľké stromy alebo pri výstavbe domu sa rozhodli strom nepíliť,  ale urobiť z neho dizajnérsky kúsok. Veľmi sa mi to páči a aj ja raz budem žiť so stromom v dome a aj hojdačku tam deťom zavesím. Najlepšie v kuchyni, aby som mohla popri tom variť! 
Existuje zdravé konope (povedala Hulinová, LOL)! Ja som nikdy nevyskúšala cigaretu, tobôž nie drogu a preto som najprv poriadne študovala, kým som sa rozhodla  konope konzumovať a dokonca to aj zverejniť. Ja mám v jedálničku konopné semienka už nejaký týždeň. Na Slovensku sa predáva konope z odrody Konope siate. Je to odroda, ktorá obsahuje menej ako 0,2% psychoaktívnych látok THC a preto nemusíme mať obavy s ich zaradením do jedálneho lístka. Semienka obsahujú množstvo bielkovín, vitamínov, mastné kyseliny a navyše skvelo chutia. Ak sledujete moje InstaStories, tak viete, že si lyžičku prisypem takmer do každého šalátu. 
A to je vlastne všetko, čo som vám dnes chcela napísať. Krásny týždeň priatelia a keď objavíte niečo zaujímavé, pošlite mi o tom správu a možno sa aj váš nápad objaví na mojom blogu. 
PS: Milujem odbor vedy a techniky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *