Teším sa na Godzone tour

Ahojte zlatíčka :),

Daniel na mňa kričí, že mám desať minút na článok, lebo oslavujeme prvý mesiac manželstva. Je to tak, že my radi oslavujeme každú maličkosť, pretože nás to spája, robí šťastnými a pripomína nám to najkrajšie momenty.

Tak k veci. Tento týždeň je Godzone tour. Veľmi sa teším na celý program, na ľudí a na piesne, ktorými budem spolu oslavovať Boha. Je crazy, že turné sa koná už desiaty rok a stále sa nazbiera niekoľko tisíc mladých ľudí, ktorí sa chcú spolu stretnúť a modliť. Nech si hovorí kto chce čo chce, pre mňa je cirkev rodina, amen. Fascinuje ma ako rodina drží spolu. Myslím, že Boh ako stvoriteľ musí mať radosť, keď vidí ako sa jeho deti spoločne radujú. Viac o Godzone tour TUTURUTUU.

Dnešný svet sa nás snaží kadejako oklamať, vziať nám radosť a ak chceme ísť ďalej, potrebujeme kráčať spolu. Podporovať sa, modliť sa za seba, usmievať sa na seba a šíriť to, čo Boh vložil do našich sŕdc.

A už sa bežím za manželom, lebo to u nás vyzerá tak, že píšem článok o láske a jednote a na druhej strane po ňom vrieskam, aby bol ticho 😃. Chvála Bohu sa na tom vieme iba dobre zasmiať a na hádky si nechávame vážnejšie témy, ako napríklad, prečo nezje uhorku, ktorú som mu nakrájala ku večeri.

Prosím, ak budete v Bratislave na tour a chceli by ste ma pozdraviť, nehanbite sa. Ja sa rada s kadekým porozprávam 🙃. Teším sa na Vás!

S láskou, Barbora. ❤

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *