Sme rodina

Ahojte zlatíčka ❤! Ani nemusím písať, ako ma teší, že som naspäť vo svojom režime. Obdobie, ktoré sme s Danielom posledné mesiace prežívali bolo nádherné, ale blog mi už chýbal. S Dankom sme spravili veľký krok. Sviatosť manželstva je pre mňa doposiaľ najkrajší zážitok. Konečne sme jedno, sme rodina a oficiálne lásky na celý život. Bez váhania viem povedať, že celá svadba prekročila hranice mojich snov. Bola to jedna veľká oslava lásky a viac vám k tomu napíšem, keď budeme mať aj pekné svadobné fotky.

V manželstve si zatiaľ krásne nažívame. Je to niečo úplne iné. Zrazu sme na byte sami dvaja a vzhľadom na to, že ani jeden z nás predtým s nikým takto nebýval, je to veľká novinka. Mnohí sa ma pýtali, či som blázon, že si bývanie s Danielom nevyskúšam vopred. Moja odpoveď je: rozhodla som sa, že Daniel je ten pravý, nie dokonalý, ale ten pravý a rovnaké rozhodnutie urobil aj on. Vie, že nie som dokonalá a ešte pred tým, ako sme sa zobrali sme si dosť narovinu povedali svoje plusy a mínusy. Príde mi dospelé poznať svoje chyby a nebáť sa o nich hovoriť. My veríme, že naša láska je dar z neba a vo všetkom kráčame s Bohom. Sme ochotní sa prekonávať, lebo láska je viac ako nejaké malichernosti na ktorých sa dá zapracovať. Uvediem to na príklade. Ja som extra ranný človek. Milujem ráno vstať a skákať na posteli, že je nový deň aj o šiestej ráno. Daniel? Keby existovala možnosť vstávať medzi desiatou a jedenástou, jeho život by bol krajši. Viete ako to je teraz? Vstávame väčšinou spolu okolo 7.30-8.30 (záleží či je pracovný deň alebo víkend). Našli sme kompromis. Funguje to tak, že väčšinu hodnôt zdieľame a na drobnostiach sa vieme dohodnúť. Láska nie je iba o emócii, ale o rozhodnutí byť jeden pre druhého darom. V tom sa učíme kráčať a myslím, že je to škola na celý život. Každopádne v závere tohto článku chcem napísať, že manželstvo je top! Netreba sa ho báť, netreba pre dním utekať. Ja som manželstvo vždy brala za požehnanie, rovnako, ako keď sa niekto rozhodne vstúpiť do kláštora. A ono to tak naozaj je. Sme manželia necelý mesiac a viac mudrovať môžem o pár rokov, ale toto sú moje prvé dojmy. ❤

Myslím, že aj stačí, však? 😃 Chcem napísať ešte pár riadkov k môjmu outfitu, pretože som celkom podľahla sekáčovým nákupom. Je to pre mňa niečo dosť podobné, ako keď sme si s kamarátkami vymieňali šatníky. Oblečenie, ktoré dlhšie nenosím odnášam do kontajnerov pre sekáče a potom aj svoje veci väčšinou kúpim tam. Je to lacnejšie, ekologickejšie a hlavne mám second-hand hneď pod barákom 😇. Môj červený sveter stál 50KČ a veľmi veľmi sa mi páči.

Tak toľko dnes odomňa a prajem vám krásny deň,

s láskou, Barbora. ❤

  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *