SLOVO MÁ MOC. Black/Bordeaux.

Túžby srdca nestačí uchovať v srdci. V živote platí jednoduchá rovnica. Myšlienky sú predchodcami slov a následne činov. Je dôležité si to uvedomiť. Viete, nestačí snívať. Nestačí veriť, že nejako to príde.
Ja som sa naučila počúvať svoju myseľ a každé ráno si svoje túžby hovoriť nahlas. Teda ráno začnem. Celý deň sa snažím byť v modlitbe a v kontakte s Bohom. Rozprávať sa s ním o všetkom, lebo verím, že je reálny otec a chce plniť moje túžby. Nie je to o tom,  že mi veci padajú z neba (aj keď to tak mnohokrát vyzerá), ale verím, že každá pozitívna myšlienka vyvolá sled nápadov na jej realizovanie. Preto je dôležitý skutok/čin. Modlitba a čas vyslovovania túžob nás motivuje a upriamuje cestu na cieľ. Veď aj so stvorením sveta to tak bolo (ja tomu verím a neberiem nikomu iný názor). Boh mal dokonalú myšlienku stvoriť svet. A na počiatku bolo slovo. Boh musel povedať: „buď svetlo“. A bolo svetlo. Je dokonalý príklad toho, ako žiť šťastný život. Je to návod, ktorý  si môžeš prečítať v knihe Genezis a ako s týmto poznaním naložíš je už len na tebe. Môžeš začať písať knihu zázrakov alebo sa sťažovať na prítomnosť. Moja kamarátka Nika hovorí, že biblia nie je stará kniha hovoriaca o dávnych zázrakoch. Bibliu môžeš písať aj ty dnes.
Pre mňa je zázrak mať blog a dostávať nádherné kúsky oblečenia ako aj tento kardigán od Stanky. Konečne sa otepľuje a myslím, že toto je kúsok, ktorý bude jeden z najčastejšie nosených, obľúbenec. Ak by ste aj vy taký chceli napíšte mi a ja Vám dám kontakt na túto krásku, ktorá vždy vie, ako ma potešiť.
BTW, na webe už prebieha hlasovanie v súťaži: blogger roka a ja som sa našla medzi nominovanými. Chcem sa aj tu poďakovať človeku, ktorý ma tam prihlásil. Neviem kto to je, ale urobilo mi to obrovskú radosť. Takže, ak chcete za mňa hlasovať, stačí kliknúť na tento link a vyplniť formulár. Vopred ďakujem za Vašu podporu, ste zlatíčka. Krásnu sobotu. 

nohavice, rolák: NewYorker, kardigán: od Stanky, topánky: CCC
photo: /najlepšia/ Lenka Petrová

3 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *