Prichádza jar!

Tento nadpis je strašné klišé, ale najlepšie vystihuje ako sa mám. Jar je pre mňa obdobím, kedy prichádzajú nové, dobré začiatky. Ja som sa v Prahe o čosi viac usadila a som preveľmi šťastná, že som začala naplno robiť veci, ktoré mi dávajú zmysel, ktoré milujem a všetko, čo momentálne robím, ma baví. Bolo pre mňa ťažké si povedať, že si idem za svojim. Hlavne preto, že som to povedala už milión krát. Teraz, to je však naozaj o čosi iné, lebo už o tom len nehovorím, ale aj reálne robím kroky, ktoré potvrdzujú moje slová. Uvedomujem si konkurenciu, ale zároveň aj moje talenty a vášne. Od malička chcem byť modelka a veľa sa fotiť a natáčať videá a pravidelne cvičiť. Veď vlastne preto mám svoj YouTube kanál a tento blog. Jasné, momentálne to ešte nepokrýva všetky moje náklady a výdavky a preto mám prácu popri ktorej sa môžem venovať svojej hlavnej pracovnej vášni. O tejto skvelej “bokovke” vám poviem v sobotu vo vlogu, takže určite sa okrem dobrého jedla môžete tešiť aj na odhalenie zdroja mojich prijímov.

Dnes Vám píšem tak trošku z môjho života, pretože chcem s vami zdieľať ako sa mám a čo mám nové hlavne kvôli tomu, že mnohí mi píšete krásne správy ako mi držíte palce. Ďakujem Vám za to! Ozaj ak ste nevideli najnovší vlog, tak budem sa tešiť ak si ho pozriete a napíšete mi nejaký pekný komentár ❤ a to môžete kľudne robiť aj tu na blogu. Baví ma to čítať. 

A šup na outfit. Raz je zima, raz je teplo a preto si v outfitoch hľadám strednú cestu. Keď vidím, že vonku fúka silný vietor, automaticky si oblečiem rolák a dám si niečo na hlavu, aby som bola zdravá a neprefúklo ma. Ako vidíte na blogu, klobúk si dám na hlavu tak 5 krát do roka, ale keď viem, že sa to páči Dankovi, budem ich nosiť častejšie. Je zaujímavé, že hoci moje mokasíny vyzerajú na prvý pohľad dosť tenké, vôbec mi v nich nebola zima. Páči sa mi ako sú ľahké a zároveň ma zahrejú v tomto nečase. 

Toľko odomňa na dnes, majte ešte krásny týždeň a vidíme sa v sobotu na YouTube

 

  

Mokasíny – Topánkovo

2 Comments

  1. Velmi prijemny outfit 🙂 ale co minisukne a presvedcenie krestanskej zeny? Ako to vnimas? Da sa obliect krasne a zensky , ale musime mat vsetky tieto supermodne kusky, ktore niekedy su az prilis?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *