Počasie na sveter

Ahojte 🙃, nečakala som, že to príde tak skoro, ale včera som musela zobrať vonku prvýkrát hrubší sveter. Aby som bola presnejšia, bol z kolekcie mojich zimných vecí. 😬 Chcem, aby sa horúce rána ešte na chvíľku vrátili a tak verím, že toto počasie nebude trvať večne.

Mám novú závislosť. Charakterizuje ju hashtag #backpacklover. Keď idem na celý deň do mesta, je to najpraktickejšia módna pomôcka. Väčšinou si potrebujem zabaliť Macbook, veci do fitka a nosiť milión tašiek ma veľmi rýchlo v Prahe omrzelo. Športový Adidas som si kúpila v A3 športe za smiešny peniaz, lebo bol vo výpredaji (okolo 500KČ). Nosím ho každý deň. Čo si myslíte, vrátim sa ešte niekedy ku kabelkám? 😃 Možno, keď budem mať svoje obľúbené fitko bližšie a stihnem sa ísť domov prezliecť.

Ozaj, prepáčte, že som na pár dní vyšla z môjho blogovacieho rytmu, ale víkend na Slovensku mi trošku rozhádzal program. Rozlúčka bola super, nestihli sme urobiť žiadne fotky hodné príspevku na blog, ale to už tak býva, však? Majte krásny víkend. Ozvem sa čoskoro 😉

S láskou, Barbora ❤.

sveter a nohavice: H&M, batoh: Adidas, botasky: Reebok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *