Playa de Sardinero

A je to tu. Môj posledný deň v nádhernom Španielsku. Pobyt som si naozaj dostatočne užila a aj napriek nekonečným otlakom a zničeným nohám som sa mala dobre. Bude mi chýbať ten babinec, ktorý som tu zažila a tiež aj more a Slnko. Ani neviem čo dnes napísať, lebo som trošku smutná, že to celé končí a zároveň s teším domov. Zvláštne ako dokážu niektoré veci človeka zasiahnuť v srdci. Verím, že som načerpala dosť energie na to, aby som začala nanovo. Chcem pristupovať k veciam zodpovedne. A to sa týka aj môjho blogovania. Verím, že som si prežila, čo som potrebovala a fúúú je časť dospieť v rozumnú dospelú ženskú. Nech sa niečo stojím. 

Chcem sa poďakovať skvelým dievčatám za chvíle, ktoré som tu prežila. Ďakujem, že boli tak ochotné a pózovali mi stále, keď som chcela fotiť (a to bolo často). 
Pevne verím, že na takéto miesta budem s mojím drahým cestovať a odporúčam to aj Vám. Vidieť zo sveta niečo viac je na nezaplatenie. Užívajte si to ako luxusne žijeme a môžeme lietať za pár šupiek a cestovať kam nás srdce zavedie.
Sigue tus sueños

Topánky: Second-Hand, Sukňa: Second-Hand, Top: H&M, Hodinky: Geneva,
Náušnice: House, Okuliare: Primark, 

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *