About MeVolám sa Barbora Hulinová, mám 24 rokov a momentálne bývam v malom mestečku Sliač a in my own fashion world. Vo voľnom čase sa rada modlím, cvičím, čítam, varím a upratujem. Mám najradšej dobrú náladu a život šťastný ako blcha. 
Blog Step with fashion je realizáciou sna, pracovať v oblasti módy. Vznikol v roku 2010, ale aktívne som začala prispievať 19. mája 2013, vtedy oslavujem blogoniny :). Ako sa blog postupne vyvíjal, spolu s ním som dospievala aj ja. Dnes je Step with fashion módnym blogom, ktorý prezentuje okrem môjho šatníka aj módu môjho . Som presvedčená, že nielen šaty, ale aj charakter, robia človeka. 
Verím, že láska a radosť, ktoré vkladám do každého príspevku sú nákazlivé a vy budete po prečítaní žiariť úsmevom od ucha k uchu.

Hi, I´m Barbora. I am 24 years old and I live in a small Slovakia town, called Sliac. My blog was born in 2010, but first post was published in 19th May 2013.
Blog Step with fashion isn´t just about my passion for fashion, but also about thoughts and feelings inside of me. I thitng that not just clothes make the man and it would be my pleasure to make your day more beautiful with my positive posts, which are inspirated by my life with God.

Photo: Milan Griglak Photography

4 komentáre :

 1. teeeda mas novy blog, new look :) I LIKE IT!!! :) well done!
  ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj Baßka,blogy necitam ale ten tvoj som chcel...na odporúčanie...A poviem ti,že waw...plný elánu a energie na rozdávanie...Len tak ďalej,tvoj nový fanda Dano...kedy dáme čaj??? :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dano ďakujem krásne :). Veľmi si ma potešil :)

   Odstrániť