Ok guys, Barbie is back!

Ako sa začína písať príspevok po viac ako roku? Asi tým, že prepáčte, že som sa v názve pomenovala Barbie, ale prišlo mi to v daný moment cool. 😀 Viete, že ja nie som veľmi omáčkový typ. Píšem stručne a k veci a tak to bude aj dnes.

Celá nadšená sa vraciam k blogovaniu, lebo som zistila, že sa to dá. Fotím sa na samospúšť cez mobil, Mateo popri tom zbiera kamene a inšpirácie na písanie je viac než dosť. 

Nezaručujem pravidelnosť, ani to, že to bude naveky, ale Step with fashion je proste moja značka a chcem, aby ma ešte chvíľu sprevádzala. A možno aj celý život. Ktovie? 🙂

Svoje znovuzrodenie otváram outfitom, ktorý je veľmi jednoduchý, veľmi jarný a veľmi pekný (podľa mňa). Holé kolená už netrpia, lebo je teplo. Ak vás doma omrzeli nejaké rifle, môžete si ich rovnako rozstrihnúť ako ja. Prestrihla som iba kolená a odstrihla členky, aby sa mi dali pekne rozstrapatiť. Košeľu, ktorú mám na sebe, je výnimočne z dámskeho a nie pánskeho oddelenia H&M a kabát som splašila cez Vinted (online bazár oblečenia). 

Toľko som chcela na dnes. Majte krásny víkend, snívajte vo veľkom a buďte požehnaní. 

S láskou, Barbora.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *