Objavila som svoju novú superschopnosť

Ahojte 🙂, pri písaní tohto článku sa natáčam na časozber pre Insta stories. Celý čas sa poctivo usmievam do počítača, držím stiahnuté brucho a nenápadne pijem každých tridsať sekúnd čaj 😀 #ilovemylife.

Pri lamentovaní nad boľavými natiahnutými svalmi som prišla na koreň problému. To, že sa pri športe vždy nejako smiešne zraním je očividne môj talent alebo tiež superschopnosť. Myslím, že nie každému sa pri gymnastickom prvku, nazývanom jelení skok, podarí zlomiť nohu na dvakrát. Taktiež si zlomiť nohu na rovinke pri pokluse alebo pri drepoch s výskokom (čo je úplne primitívny cvik) si natiahnúť celé vnútorné stehná. Som jednoducho talentovaná! Kto má túto superschopnosť tiež?

Vždy ma zranenie na prvý moment totálne naštve, lebo úplne zmení môj denný režim. Avšak, po troch dňoch hnevu a plaču nad rozliatym mliekom príde pokoj do srdca, že nič sa nedeje a do fitka sa raz vrátim. Teraz som vo fáze, kedy ďakujem Bohu, že to nie je natrhnuté. Viac si uvedomujem dar zdravého tela a napriek všetkej bolesti som šťastná Barbora. Dnes venujem príspevok všetkým ľuďom s mojou superschopnosťou a posielam vám požehnanie do skorého uzdravenia.

S láskou, Barbora ❤.

PS: Tunika je zo sekáča a ľúbim ju, lebo je skvelá na chladné letné večery.

  

One Comment

  1. Ahoj Barborka, páčilo by sa mi to s dlhším legínami a tá posledná fotka v gustióznejšom sede. (budúca nevesta a seriózna manželka, aby som Ťa iba nechválila) inak pekné. Teta Funketová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *