Mules shoes

Ahojte ❤️, neobvyklé a vraj žurnalisticky neslušné je začať článok otázkou, preto prvú vetu končím oznamovacím spôsobom. 😀 Dnes sa sama seba pýtam:  je na svete dôležité riešiť čo je trendy a čo nie? Je potrebné zaoberať sa tým, či mám aktuálny šatník? Stojí za to vyhadzovať peniaze na novú kolekciu? Moja odpoveď znie áno aj nie. Prečo nie, to každý z nás vie (rýmik ako od Patrika). Ak ti je jedno, čo si na seba ráno oblečieš a tvoj každodenný outfit tvoria kúsky, ktoré sú “na vrchu” kôpky v šatníku, potom ostaň pri tom ako to máš a rieš to, čo ťa baví. Veľmi správne. Ak si však v druhej skupine ľudí, ktorým nie je jedno čo na seba vrstvia, tak si kľudne oblečenie vyberaj aj celú hodinu. Ak ťa to teší, ja na tom nič tragicky zlé nevidím. Každý máme nejaké svoje hobbies a niekoho proste baví modelkovanie sa (toto slovo určite neexistuje). Nie je to ani lepšie ani horšie než iné záujmové aktivity. Ja často relaxujem tak, že si nejakú kôpku v šatníku preukladám, alebo triedim oblečenie alebo sa prechádzam po obchodoch. Z oblečenia mám zimomriavky a nepotrebujem mať všetko doma, ale rada si to kade tade skúšam a rozmýšľam nad tým, čo sa mi najviac hodí. Jedna smutná vec, ktorá ma trápi tieto dni je, že do výkladov už dávajú jesenné trendy a ja “summer lover” sa snažím čo najviac oddialiť fakt, že aj tento rok sa počasie ochladí. Ako ste na tom s obliekaním vy? Chválne, napíšte mi do komentára koľko vám trvá vybrať si OOTD.
Keď do nadpisu napíšem slovo mules-ky, asi málokomu napadne čo tým myslím. Jedná sa o štýl topánok, s ktorými sa pretrhlo vrece na módnej scéne. Trend 2018. Chvála Bohu, krásne mules kúsky majú aj na Topankove, tak ako správna fashion žienka som si jedny vybrala. Zvolila som červené na nízkom opätku, aby som v nich mohla po Prahe pobehávať celý deň. Veľkosť 40 mi dokonalo sedí a konktrétne tieto moje sú veľmi pohodlné. Pri nakupovaní značky United fashion si vždy zvolím veľkosť, ktorú bežne nosím a topánky mi úplne do bodky sedia.
Prajem Vám ešte krásny zvyšok týždňa. Ja sa v sobotu chystám na otvorenie novej predajne značky Addict, do Bratislavy (Obchodná 19) a budem rada ak tam niekoho z vás stretnem. Ja tam plánujem prísť medzi treťou, štvrtou.😘
mules lodičky: Topánkovo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *