Motivácia, vysávanie, výsledok

Vysávanie mojej izby je dobrá lekcia do života. Mám otrasný koberec, na ktorý sa všetko chytá a vysáváč, ktorý poriadne nesaje. Aby ste to chápali, keď ho priložíte ku koži neurobí vám “cucflek”. Keď si tieto dva fakty spojíte, výsledkom je moja apatia voči vysávaniu. Na druhej strane, milujem poriadok a som happy Barborka, keď mám okolo seba čistučko, preto som si v polke izby dala pauzu, odbehla napísať príspevok a potom to dokončim, naozaj!

Vo wishliste sú pred vysávačom čierne bežecké botasky a zrkadlo, a nový vysávač si kúpim až keď odkliknem prvé dve kolonky (btw, snívam o takom na vodu). Dovtedy musím zakaždým zobrať tohto “starkého” a upratať. A tak ani v živote netreba zbytočne čakať na ten najkvalitnejší vysávač, niekedy sa do vecí stačí pustiť celým srdcom s tým, čo momentálne máme. Myslím si, že dosť hustá metafora. Ja na túto prácu nemám najlepšiu techniku. Môj počítač má asi 5 rokov a zapína sa zhruba 10 minút, čo je ideálny čas na fat-burning-warm-up, tak niet sa na čo sťažovať. Môžem blogovať a vlogovať najlepšie ako viem s tým, čo momentálne mám a technika príde časom aj Jimmy Choo lodičky!
Ja viem, super sa pozerajú všetky krásne motivačné videjká a najkrajší čas je pri vytváraní motivačnej tabule, ale to ešte nezmení tvoju prítomnosť. Je to nevyhnutný krok, ale nestačí. Po motivácii nastupuje akcia. Yes, dnes dávam! Takže šup, vstaň od tohto príspevku (teda jasné, až keď preskroluješ fotky) a urob praktický krok k tomu, aby si mohol/mohla v živote robiť to, čo ťa baví. No a samozrejme, budem najšťastnejšia ak mi o tom napíšeš do komentára.
V dnešnom príspevku by som rada dala do pozornosti moje pánske sako. Nie, tentokrát som nekradla v Danielovej skrini. Teda iba ten sveter. Sako je moje, z druhej ruky (čítaj second-hand). Je to jeden z hlavných trendov na rok 2018. Pánske saká. Nájdete ich v sekáči pri pánskom oddelení za 2€, ale taktiež v značkových obchodoch v dámskom oddelení za niekoľko násobne vyššiu sumu. Vyberte si, ktorá cesta je pre vás pohodlnejšia. Ja to zvyknem striedať. Keďže ide jar, farba môže byť ľubovoľná. Ja mám čierny lebo je to Hugo Boss!
A teda v závere ďakujem za like-y, komentáre, follows na instagrame a všetky krásne správy. Ste úžasní ♡  a majte ešte krásny týždeň. V sobotu sa vidíme vo vlogu.
Čižmy – Topánkovo
Jeans, okuliare – H&M
kabát, sako – second-hand

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *