Motivácia, emócia, všetko

Od včera chodíme s Danielom na predmanželskú prípravu a mňa akosi premohli všetky emócie spojené so svadbou a preto som opäť napísala príspevok so vzťahovým okienkom.
Som veľmi veselá, sangvinická povaha. Rada oslovujem ľudí zdrobneninou ich mena, rada sa usmievam na okoloidúcich a snažím sa byť čo najviac priateľská. Môj úmysel je úplne čistý a čo sa týka opačného pohlavia, nemám túžbu flirtovať. Ako moje správanie vníma druhá strana som nikdy nejako prehnane neriešila až kým ma na to Daniel neupozornil pri stretnutí s mojim novým susedom. Rada sa usmievam na ľudí a chcem urobiť dobrý prvý dojem. To však úplne neplatí pri komunikácii s opačným pohlavím. Ženy sú síce domýšľavé, ale mužovi môže stačiť, že sa na neho milo usmejete a ak ste v jeho očiach atraktívna, má v hlave svoje hrdinské predstavy. Dnešní chlapi sú jednoducho takí. Bežný príklad je fitko, kde občas zájdem bez Daniela. Niekedy som sa najprv všetkým pozdravila, na každého sa usmiala, ale mnoho mužov to bralo ako pozvanie na rande a potom už celý čas zo mňa nespustili oči. Po nejednej takejto skúsenosti som sa cítila blbo. Daniel mi verí, je žiarlivý natoľko, aby daná situácia bola romantická a je ku mne úprimný ako môj BFF. Vďaka nemu chápem mužskú stránku a ak idem do fitka, kde on so mnou ešte nebol, tak sa pozdravím pani recepčnej a potom riešim môj tréning. Mojou povinnosťou nie je pozdraviť celý fitness klub a ani nikto to odomňa neočakáva. Ja sa cítim ako verná snúbenica a jednoducho povedané, zbyťočne nedráždim mužov. Mám najlepšieho chlapa na svete, mám dostatok jeho pozornosti a keďže ho milujem, dávam si pozor na to, ako sa správam pri stretnutí s inými. Držím si prirodzený odstup.
A S-T-O-P na tému love. Poďme na oblečenie. Túto sezónu sú výrazné farby povinnou súčasťou šatníka. Fialová, zelená, žltá, červená, alebo tá, ktorá vám najviac svedčí. U mňa vyhráva červená, ale keďže už vlastním krásny fialový svetrík, určite ho čoskoro predstavím na blogu. Momentálne najčastejšie nakupujem v HM, lebo I like it! Samozrejme, mať viac peňazí, tak nosím novú kolekciu od Gigi pre Tomy Hilfiger, ale to mi plat babysitterky nedovoľuje. Zatiaľ som spokojná s tým, čo momentálne mám. A kam smerujem? Predsa dopredu, lebo dozadu som sa nakráčala už dosť.

  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *