Mestská mama, ktorá sa občas psychicky zrúti

Ahojte! 🙂 Vidíte, ako som sľúbila, moje príspevky na blogu nebudú pravidelné. Lol. Posledné dni som prežila asi tak 173548 mental breakov, pretože Mateovi idú stoličky jedna za druhou a mám pocit, že každú noc máme menej a menej spánku. Moc sa verejne nesťažujem, iba tým najbližším, ale ako mamka si uvedomujem, že táto nespavosť má veľký vplyv aj na môj súkromný život. Keď málo spím, nemám chuť veľmi tvoriť a siaham po fotkách v archíve, ako je to aj v tomto prípade. Necítim sa na fotenie a je to v poriadku. Už som sa naučila, že keď máme dobré dni, som viac kreatívna, viac fotím a potom mám  s čím v ťažšie dni pracovať. Zároveň si vždy poviem, že zasa bude dobre, lebo to vidím aj na tých fotkách. Je to jednoducho život. Raz sa máme lepšie, raz horšie a inokedy neutrálne.

Tak to je možno aj pre vás taký tip, že keď sa cítite na vrchole síl, využite potenciál čo máte v sebe a zároveň, keď máte horšie dni, siahnite po svojom archíve a to nielen v práci, ale aj pri cvičení, súkromnom živote a pod. Návrat k pekným myšlienkam vám pomôže lepšie reagovať v ťažkom období a zároveň vám veselé spomienky dodajú nádej a silu bojovať.

Outfit som fotila počas dní, keď bolo teplejšie a je to taká jarno-letná inšpirácia do mesta, školy, práce. Ak nemáte radi vysoké topánky, kľudne si obujte nejaké botasky, conversky, čokoľvek.

Majte krásny deň! S láskou, Barbora. ❤️

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *