Medulienka

A je to tu. Máme po voľbách, a ja som rada, ako to celé dopadlo :). Verím, že ako na mojich miestami presvetlených fotkách presvieti Slnko aj slovenskú politiku. 
Prichádza jar a tak aj moja skriňa otvára priestor na realizáciu všetkým kvetinkovým kúskom, aby sa tá radosť prejavila aj na mojom outfite. Kvetinky sú aj tento rok IN, tak určite sa s nimi môžete vybrať do ulíc, respektíve, ako ja, v nedeľu na svätú omšu, na prechádzku po lúke a pod. Áno priznávam, na fotkách mi trochu odstáva ucho, ale asi mi to je už jedno. Veľmi sa mi páči mať takto vlasy a chcela som si ich tak spraviť, tak pošlime všetky komplexy niekam ďaleko od nás a užívajme si svoje krásne “JA”! 
Nie je dôvod sa hnevať pre pár nedokonalostí na nás. Len vyzdvihujme tie skvelé veci, ktoré z nás robia princezné (princov) a drobnosti prekryjú.
Možností ako upútať na niečo iné, je nekonečne veľa. Ja som momentálne podľahla 
textil house-ovému šialenstvu. Chodím tam často a vždy tam nájdem niečo krásne, čo ma natoľko očarí, že si to kúpim. Minule som dokonca mamke za nejakú polhodinku zostavila celý outfit, v ktorom vyzerá neuveriteľne skvelo. Tak ak nechcete vždy na všetko míňať veľa euríčok, vrelo odporúčam. Ale nezabudnite si dopriať občas aj niečo drahšie. Pohladí to dušu. Teda aspoň u mňa.

Photo: Skvelá Simonka
Outfit: šaty (sekáč), kabelka (mamčina), silonky (tezenis), kabátik (sekáč), sako (sekáč), náušnice (swarovski), topánky (mamčine), opasok (sekáč)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *