Má zmysel rozoberať prestrelené dierky v uchu?

Ahojte 🙂

pôvodne som si myslela, že dnes vám napíšem o tom, ako dlho sa môže liečiť tretia prestrelená dierka v uchu, ale nakoniec to nie je téma, ktorá mnou najviac otriasla za posledné obdobie a preto, aj keď v záberoch vidíte moje krásne ovešané ušičká, dnes napíšem na inú nôtu.

Pozrite si filmy Seaspiracy a Cowspiracy. A tu môžem rovno skončiť príspevok, lebo ak si to nepozriete, nič sa nezmení. Potrebujete vidieť tie filmy, potrebujete počuť tie čísla a každý z nás sa musí (MUSÍ!) zmeniť, aby aj môj synček Mateo a všetky moje budúce vnúčatá mali pekný život na Zemi. Budem k vám úprimná. Naša rodina nebude zrazu vegánska, ale dali sme si s Danielom záväzok, že budeme jesť menej mäsa a ryby asi už ani vôbec. Budeme hľadať poctivých farmárov a budeme sa snažiť žiť trochu ako naši starí rodičia. Toľko sa vo mne dnes odohráva a chcela som vám o tom povedať, lebo je to podľa mňa dôležité.

A čo sa týka toho liečenia prestrelených dierok, moje sa liečili rok. Dala som si totiž prepichnúť tri naraz. Najlepšie mi uši dezinfikovala domáca slivovica, ktorú moja sestra so švagrom rozdávali na svadbe.

A už je desať hodín večer, takže idem spať a prajem vám dobrú noc. A prosím, pozrite si tie filmy. Prosím.

S láskou, Barbora. ❤️

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *