Letná motivácia

Príspevky na Step with fashion sú odlišné. Raz píšem o lodičkách, raz o vzťahoch, raz sa vás snažím motivovať a potom konštatujem, čo ma na tomto svete štve. Červená je farba vášne a preto dnes vášnivo napíšem niečo o porovnávaní sa s inými.

V súčasnosti venujeme príliš veľa času tomu, ako sledujeme ostatných…. a všetkým ďakujem, že sledujú a follow-ujú mňa 😃. Je skvelé sa inšpirovať, nie je dobré kopírovať. Chcem schudnúť? Tak jem presne to, čo Hailey Baldwin, len aby som vyzerala ako ona. Chcem byť úspešná? Tak budem natáčať videá “z pláže o úspechu” aj keď neznášam kameru.

Zabúdame, že každé telo  a každá osobnosť je úplne originálna a iná. Nestačí robiť presne to, čo robia iní. Boh teba aj mňa stvoril príliš jedinečne na to, aby si bola len kopírka. Máš svoju cestu. Ak to mám narovinu napísať,  máš svoj vlastný stravovací plán, máš svoj časový harmonogram, máš svoj šatník a svoje poslanie. Popri všetkej motivácii a inšpirácii si potrebuješ nájsť čas na to, aby si písala vlastný príbeh. Taký, ktorý nikto nikdy nezopakuje. Je jasné, že pri hľadaní občas zablúdiš. No nikdy sa nevzdaj. Hľadaj to, kto v skutočnosti si ty. To, kde je tvoje miesto. To, čo teší teba. A prosím, skôr ako striháš, dvakrát meraj.

Môže byť? Dnes nebudem dlho rečniť, lebo je vonku veľmi teplo a chcem nájsť spôsob ako sa schladiť. 🤯V Prahe sú také horúčavy, že nosím iba croptopy a sukne. Zároveň som však za leto vďačná. Stále je to najobľúbenejšie obdobie roka. Ktoré je to vaše?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *