Lego ľudia

Musím uznať, že niekedy som naozaj hrozná blogerka. Minulý týždeň som oslavovala dvadsaťpäť a akosi mi nedošlo, že by som mohla napísať tradičný “birthday girl” príspevok. Možno preto, že z mojich narodenín nie som až taká happy. To, že som sa narodila je krásne, ale ten vek. Čo Vám poviem, radšej by som stála v kúpeľni pred zrkadlom s hrebeňom v ruke a na plné hrdlo spievala duet s Taylorkou, “22”. Namiesto toho, som sedela doma s mojou láskou, popíjala whisky a tešila sa z darčekov od neho. Aj tentokrát zachránil situáciu, ja som si tento deň užila, ale zároveň zabudla o tom napísať na všetky sociálne siete. Nevadí!

Ako zrelá žena som sa pri pohľade naspäť zamyslela a uvedomila si, kam ma môj super vek doviedol. Viete, niekedy som bola taký lego panáčik so svojou stavebnicou a svet naokolo ma veľmi nezaujímal a zároveň som ten svoj chcela zdieľať so všetkými. No nedá sa iba stavať svoj dom a čakať, že všetci susedia budú okolo stáť a obdivovať. Aj oni stavajú svoje domy a na to, aby nám to vzájomne lepšie išlo, mali by sme si pomáhať a pracovať spolu. V tíme. Byť priatelia. Uznávam, je náročné nájsť harmóniu medzi rozoberaním svojej “stavebnice” a zároveň pomáhať stavať aj tým druhým okolo nás. Ja som urobila rázny krok a začala som si plánovať týždeň, aby bol aj vlk sýty aj ovca celá. Zabralo mi to hodinu a pol počas víkendu, ale má to zmysel. Je ešte len pondelok a ja sa teším, že dokážem stihnúť všetko, čo si naplánujem.

   No a za záver len napíšem, že víkend som bola na Godzone School v Tajove, kde bolo krásne jasno a zimnô. Príroda tam je naozaj rozprávková a preto sme sa s Dankom rozhodli nafotiť príspevok. Ja som obula moje nové workery z TOPANKOVO, zimnú bundu zo skvelého outletu ZOOM v Poprade a šup do hôr! Dnes som pre vás viac casual ako fashion.

jeans, čiapka: H&M, workery: TOPANKOVO, košeľa, sveter: second-hand, bunda: ZOOM

photo: Daniel Seman

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *