Láska zmysel veciam dáva, Láska čistá, Láska pravá

Verím v jednu lásku. Verím, že na tomto svete je len jediná jedna osoba tá pravá. Neverím, že úspešný človek, ktorý má osem žien do týždňa, je šťastný. Neverím, že speváčka, ktorá sa nechá obchytkávať publikom a jej kulisy sú nafukovacie bábiky, je šťastná. Neverím, že šťastie spočíva v telesnosti, pretože verím, že ak sa dvaja ľudia spoja, vytvoria novú galaxiu. Nový svet. Ten ich a to je niečo veľmi vzácne. Verím,že to všetko má prísť len s jedným človekom a v ten pravý čas. To nie je v trinástich, šestnástich alebo osemnástich rokoch. Má to prísť vtedy, keď cítime viac než lásku. Keď cítime puto. Keď sme svoji, rozhodnutí vytvoriť nový svet. Keď sme si vedomí, že nemáme vytvoriť osem svetov, žiť osem životov, ale jeden Naplno. S niekým, s kým chceme byť naplno. Verím, že človek naozaj miluje len raz za život. A ak vytvára veľa svetov, oberá pravú galaxiu o krásu. O mohutnosť lásky. O vernosť v jednu dokonalosť…
Som už raz taká a mám vlasné trendy. Chcem jednu galaxiu. Tú najkrajšiu. A nech si myslíte čo chcete, ja verím, že len vtedy to bude najkrajšie. A je mi ľúto tých, ktorí zbytočne skúšajú vytvárať prázdne svety, namiesto toho, aby si počkali na tú pravú chvíľu, na to, kedy aj oni budú môcť vytvoriť galaxiu.
A to nech prenikne dušu muža, ktorý bojuje o jednu princeznú…Alebo ste už videli, že by Shrek bojoval o Fiónu a flirtoval so Snehulienkou? NIE?! Tak aj vy buďte muži, ktorí chcú jedinej žene vytvoriť jedinečnú rozprávku. 
A ženy. Buďte trpezlivé a tajomné. Láskavé vždy, keď sa dá (aj keď sa nedá :P). Milujte len jedného a milujte ho už teraz. A ak ešte neprišiel, vaša láska ho privolá. Pán Boh Vám nachystal kvalitku, len dvôverujte :). Nikdy nedovoľte viac, ako by ste ľutovali, pretože vaša úloha je byť prvá, jediná a pravá.
Buďte požehnaní 🙂

Outfit je celý zo sekáča a topánky sú od SweetLadyLollipop (predáva pár nenosených vecí a ja som natrafila na tieto zlatíčka a sú super!), doplnky: SIX
Photo by: Simka Gálová

4 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *