Ladies buďme atraktívne

Už niekoľko mesiacov čítame s Danielom skvelú knihu, “Moje túžby,tvoje túžby”. Je pre nás dôležité sa na manželstvo čo najlepšie pripraviť a túto knihu píše manželský poradca, ktorý rieši “real life “ veci. Dnes som dokončila kapitolu o tom ako je dôležité, aby žena bola pre svojho muža atraktívna a naopak. Ako to robím ja? Často sa pýtam Daniela, čo sa mu na mne páči, čo zas nie a snažím sa tomu prispôsobiť aj svoj šatník. Sú kúsky, na ktoré nedám dopustiť aj keď sa mu nepáčia, ale je pre mňa dôležité, aby bol oukej s tým, ak ich budem nosiť. Vtipné je, že ešte sme boli len BFF a raz sme mali taký telefonát, kde mi radil čo všetko si mám vyhodiť zo šatníka, lebo je to tragicky škaredé. Možno som sa mu niekde v podvedomí chcela páčiť už vtedy, kto vie. Samozrejme, pre nás ženy je prirodzené, že sa chceme páčiť mužom. Je krásne nájsť toho pravého a celý život pracovať na tom, aby som bola pre neho naj! Nebojte, to platí pre oboch. Takto podobne som prišla aj k Áčkovým sukniam. Nikdy sa mi nejako špeciálne nepáčili a v šatníku som doposiaľ mala iba jednu. Daniel mi však raz povedal, že by sa mu páčilo, kedy som áčkové sukne nosila častejšie. Milujem, keď si kúpim niečo, čo by on na mne rád videl, potom ho prídem počkať pred prácu a on sa usmieva od ucha k uchu, pretože ho teší, že aj týmto spôsobom ho chcem robiť šťastným. V tom celom si nemyslím, že žena sa má obliekať iba tak, ako muž povie, ale jednoznačne je dôležité sa na tému vonkajšieho vzhľadu rozprávať. Ja viem, že chcem aby môj budúci bol zo mňa “paf” vždy, keď je so mnou, tak aj preto sa snažím.

V zime som väčšinu času zababušená v teplej bunde a jeansoch, preto sa veľmi veľmi teším zo slniečka. Milujem šaty a sukne a vždy, keď to počasie dovolí, vytiahnem ich na ulicu. Obchodné centrá veľmi nemusím a preto si občas kupujem sukne a šaty online. Neviem, či sledujete portál lovely.sk, ale mňa veľmi baví ich Instagram a tiež super články, ktoré dávajú na web. Okrem iného, môžete tam rovno aj nakupovať. Stačí zvoliť správny filter a vyberať si z rôznych značiek napríklad dámske sukne. Ja by som si vybrala hneď niekoľko, ale šatník mením postupne, aby to zvládol aj mesačný rozpočet. A čo vy? Nosíte šaty a sukne? Ozaj, sukienku mám namieru ušitú od milej holky, Paji, a v popise outfitu vám hodím link na jej FB.

Sukňa: Paja Sew

One Comment

  1. Toto je kraaaasny outfit. Neodhaluje nic, co by malo byt zakryte a je stale uzasne zensky. Naozaj ti Ackove sukne velmi pristanu 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *