Kvalita chce čas

“Rozhodla som sa, že sa postupne naučím šiť,” znela moja veta v pondelok ráno. Vzhľadom na to, že mám teraz menej peňazí, rozhodla som sa začať šitím vankúšov. Vždy som mala sen mať posteľ ako obrázok z Pinterestu, ale nikdy sa mi nepodarilo poukladať vankúše do tak harmonickej podoby.

Pustila som sa do šitia. Dva malé vankúše som šila celé doobedie a ešte asi hodinu potom som ukladala plachty a vankúše na posteli, aby to vyzeralo dokonalo. Pravdupovediac, posteľ je krajšia, ale nie je úplne tip top. Po päťdesiatich rôznych spôsoboch ukladania vankúšov som si sadla na posteľ, usmiala sa a uvedomila si jednu vec. Presne takto som sa cítila, keď som si založila blog. Vedela som, že to neviem robiť, ale veľmi po tom túžim. Chcem sa naučiť mať čo najlepší fashion blog!

Dokonalosť prichádza časom. Kvalita nepríde hneď a talenty je dôležité rozvíjať a pestovať.

Tak nejako to bolo aj s mojím blogom na začiatku. Vyzeral v porovnaní so súčasným dosť zle a nakoľko som postúpila o niečo ďalej, už ani súčasná kvalita mi nestačí. Potrebujem napredovať v mojich talentoch a aj preto bude od februára fungovať nový web. Veľmi sa na jeho spustenie teším a verím, že v rovnakom očakávaní ste aj vy.

Čo som však dnes chcela napísať je, že nemajme stresy, ak úspech vo veciach do ktorých sa púšťame nie je hneď viditeľný. Ak vytrváme, budeme sa učiť a zlepšovať, odmena príde postupne. Niekomu to trvá kratšie, niekomu dlhšie, ale to nevadí, lebo Boh sa pozerá na snahu a tá ho robí šťastným. Dôležité je nebyť lenivý, ale snažiť sa, hoci sú ľudia v našom okolí rýchlejší. Veci nerobíme preto, aby sme si navzájom niečo dokazovali, ale aby sme sa stali čo najviac podobní dokonalosti. Každý máme svoju cestu. Užívajme si ju takú, aká je.

Čo sa týka príspevkového OOTD, dnes som sa rozhodla zverejniť taký môj domáci outfit. Momentálne si v krásnej Prahe hľadám prácu, pripravujem svadbu a stresov sa zbavujem s mojou Miss+, lebo viete že obsahuje veľa veľa magnézia!

  

jeans: H&M, čierne body: second-hand, topánky: Deichmann, košeľa: Dankova Miss+

Photo: Daniel Seman

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *