Kam ma zavolá

Rozmýšľam ako začať dnešný príspevok. Mám informácie zo sveta a mám myšlienky zo srdca a o všetkom sa chcem s Vami podeliť. 
Začnem srdcom. Nastal čas sa posunúť ďalej. Už nie je veľké tajomstvo, že od januára budem pražáčka. Sťahujem sa z malého Sliača do veľkej Prahy. Neviem na ako dlho, lebo očividne môj domov nie je viazaný na konkrétne miesto. Môj domov je v Božej prítomnosti (ťažko to vysvetliť, najlepšie je zažiť to osobne) a som rozhodnutá prinášať jeho lásku kdekoľvek ma pošle.Vôbec neviem, čo konkrétne budem robiť, ale už viem čo ma baví a na čo mám talent. Preto sa nebojím. Ocitla som sa v bode, kedy viem, ktorou cestou mám kráčať a stojím pred veľkým kopcom. Už som však rozhodnutá po ňom kráčať. Nebojím sa prekážok a neodradí ma ani to, že kopec je naozaj strmí. Nie je to ani prvý a ani posledný kopec. Táto cesta bola napísaná pre mňa a to znamená, že ju zvládnem. Navyše, Boh mi poslal dvojmetrovú oporu a aj vďaka Nemu to je jednoduchšie. Opäť sa mi potvrdilo, že všetko prichádza v pravý čas. Túto túžbu som mala v sebe už veľmi dávno, ale nebola som ešte pripravená. Potrebovala som zažiť veci, ktoré som zažila a vyskúšať, čo som vyskúšala. Potvrdilo sa mi, že život je naozaj dar a skúšky a kopce sú súčasťou daru. Ak možno aj ty si v období kedy sa veľmi veľa vecí kazí a všetko je tak náročné, prosím zastav sa a povedz si, že život je dar a opakuje si tieto slová, kým tomu neuveríš. Toľko zo mňa.

A čo vo svete? Tento týždeň som žila troma vecami. Novým CD od Heartbeat (veľmi veľmi veľmi dobré aj názov príspevku som ukradla z ich pesničky, sorry ladies), Godzone tour 2017 – Odhodlaní zmeniť svet!, kde nám pitný režim dopĺňala Miss+. Mimochodom, som v úžase z toho, že na tohtoročné turné prišlo spolu 22 000 ľudí. Vuav! A ďakujem všetkým, ktorí ma osobne po programe oslovili. Vaše slová a povzbudenia sú pre mňa veľmi cenné a vážim si ich!
A do tretice, Victoria´s Secret mali svoju veľkú famóznu prehliadku. Áno, najradšej by som bola, keby ju mohli vidieť iba ženy, ktoré budú krásu týchto kúskov prinášať do manželstva, to však asi nie je možné. (Muži nepozerajte to a tešte sa na svoje manželky!) Mne sa táto značka veľmi páči a životný štýl hlavných modeliek je pre mňa inšpiráciou. Na dnes asi všetko. Vidíme sa v pondelok! 

rifle, rolák, šál, čiapka, rukavice: H&M (no tak ho mám rada :D),  kabelka: Pinkhead, kabát: second-hand, kožené topánky: Deichmann 

0 Comments

  1. Opäť krásny článok s fotkami z mojej milej Žiliny 🙂
    Pri niektorých vetách mám pocit, že tie myšlienky sa mi presne hodia.
    A čo sa turné týka, tak som myslela že ťa veru niekde stretnem, ale pri toľkom množstve ľudí som ťa ani nevidela. Možno niekedy nabudúce 🙂 Každopádne súhlasím, že turné bolo úžasné!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *