Jeseň klope na leto 

Ahojte moje milé čitateľky a milí čitatelia ❤. Ako ste spozorovali v názve, napíšeme si dnes niečo o trendoch na jeseň 2018. Spomeniem tie, ktoré som našla v YouTube-ovom videjku a aj tie, ktoré som zahliadla v uliciach a výkladoch Prahy 🙂. Článok píšem v spolupráci s portálom tipli.sk, a preto vám tu rovno vytvorím odkazy na linky, kde môžete vyzdvihnúť zľavy a nakupovať výhodnejšie konkrétne kúsky. Súhlasíte? 🙂 Tipli je portál, kde sa stačí zdarma registrovať a prekliknúť sa na vami vybraný eshop. Zo sumy z nákupu sa vám vráti časť späť na účet. No nie je to skvelé?

Niektoré trendy sa opakujú a tak kúsky v šatníku stačí skombinovať s nejakými novými. Jesenná klasika ostávajú klobúky, pončo, zvieracie vzory a kožušinové kabáty. Viac sa tlačí do popredia strieborná farba. Ak máte odvahu, môžete si na ulicu zobrať ultra strieborné obtiahnuté nohavice a skombinovať ich s niečim menej výrazným. Veľmi vkusné a strihovo skvelé nohavice majú napríklad na Answear.sk. Našla som zhruba 5 rozličných a páčia sa mi aj oversize aj slim. Ktoré viac vyhovujú vám?

Bohemian štýl je stále “in” a pripojil sa k nemu aj cow girl trend. Túto jeseň sa budeme obliekať ako ženy z divokého Texasu. K tomuto štýlu obliekania neoddeliteľne patria kožené nohavice a preto aj tie sú zaradené medzi top osem trendov najbližšej sezóny.

Mňa v obchodoch zaujalo množstvo karovaných vzorov. Pátram po nejakých pekných nohaviciach a verím, že čoskoro niečo ulovím. Pre mňa neprehliadnuteľné sú botasky od výmyslu sveta. Začínajú sa mi páčiť poriadne extravagantné napríklad z kolekcie Louis Vuitton. Zatiaľ nezapadám do skupiny “máme radi ľadvinky”, možno musím na to dospieť 😅. Zatiaľ však za mňa nie. Veľký výber obchodov, z ktorých môžete získať časť peňazí z nákupu späť nájdete v podsekcii móda.

Aj vy počujete z každej strany ulice “mama jeans”? Sú extrémne trendy. Našťastie mám svoje Mustang mama jeans, lebo ináč by som sa bála povedať, že som fashion blogerka. Sú ich plné výklady a sú neuveriteľne pohodlné, preto sú mojími šatníkovými láskami. Čo sa týka farieb, ostávajú klasické jesenné s dôrazom na fialovú a podľa mňa aj zelenú a horčicovo žltú.

Dnes som sa trošku rozpísala, ale keď vám chcem popísať čo v šatníku vytriediť a čo nové priniesť, nedá sa to zhrnúť len do niekoľkých viet🙂. Napíšte mi, prosím, ako sa vám tento článok páčil.

Na záver ešte dodám, že ak radi cestujete, ja som použila zľavu zo stránky tipli.sk na booking a musím povedať, že svadobný apartmán nás vyšiel krásne lacnejšie.

Prajem vám slnečný víkend a napíšeme si niečo nové čoskoro 😉.

S láskou, Barbora ❤.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *