I said YES.

Dnes je presne mesiac odkedy som napísala ostatný  príspevok a sama by som neverila, čo všetko sa dá za taký mesiac stihnúť. Napríklad, dá sa prežiť Vianočné sviatky pod Tatrami, presťahovať celý šatník do Prahy a dá sa byť požiadaná o ruku! Prvé dve zmeny sú super, ale tretia, tá mi vyrazila dych! A to doslova. Keď sa ma Daniel opýtal, či sa za neho vydám bol to doposiaľ najkrajší zážitok v mojom živote. Samozrejme, že ma prekvapil a ja som v tento deň vôbec nečakala, že sa stanem jeho snúbenicou. Mal to krásne premyslené a uprostred chladného večera, som na vodnom móle pri večerných lampách povedala “Áno”! Verím, že mi odpustíte, ak nenapíšem úplné detaily, ale sú momenty, ktoré sú až príliš súkromné na to, aby som ich takto verejne zdieľala.

Môžem vám však napísať, že náš vzťah s Danielom je pre mňa zázrak. Naša láska, naša schopnosť byť bláznivo zaľúbení a vlastne celý náš príbeh je pre mňa jednoznačným potvrdením, že náhody neexistujú a všetko je to nadprirodzené Božie riadenie. Vďaka Bohu za to, aký je dobrý!

Toto krásne obdobie sa snažíme byť čo najviac spolu, lepšie sa spoznávať a okrem plánovania svadby plánujeme aj spoločnú budúcnosť, ktorou neoodeliteľnou súčasťou je aj Step with fashion. Daniel je už zmierený s tým, že bude Instagram husband a dokonca mi z lásky vytvoril úplne novú stránku a spoločne ju pustíme do sveta na začiatku februára. Máte sa na čo tešiť! Daniel mi nakreslil nové logo, vytvoril tam veľa zaujímavých podstránok a budem mať aj newsletter. Jednoducho, keď mi ukázal nový web, zaľúbila som sa snáď už tisíci krát.

No a tento príspevok sa nehodí zakončiť ináč ako vetou: Hurá, v roku 2018 sa vydám za najlepšieho muža na zemi!

jeans: H&M, šál: RESERVED, kabát, sveter: second-hand, čižmy: Topánkovo, kabelka: Bershka, čiapka: dar

photo: My future husband  Daniel Seman

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *