Hráš karty?

Ahojte lásky ❤, dnes začína víkend! Hurá! My zajtra odchádzame smer Hradec Králové, máme tam stretnutie ohľadom svadobných obrúčok. Verím, že sa mi podarí nafotiť zopár záberov na blog.

A teraz, ruku hore všetci, ktorí zistili, že sú večné dieťa. Môj prípad je jasný. Ak chceš do mňa natlačiť nejakú múdrosť, vysvetli mi to cez hru. Je to najľahšia cesta. V živote ma veľa naučil napríklad žolík 😃 (kartová hra). Dostaneš karty, ak máš šťastný deň na ruke sa objaví prvá čistá postupka, ak nie, musíš viac zamakať. Potrebuješ byť flexibilný podľa toho aké karty prichádzajú z kopy a potrebuješ intenzívne premýšľať, akej karty sa zbavíš a hodíš medzi ostatné. Každé kolo musí odísť jedna. Zaujímavé. Neviem konkrétne aplikovať každú časť hry na reálne životné situácie, ale minimálne o tom rozmýšľam počas mojich niekoľko kilometrových behov. Filozofovať sa dá o všetkom a ja rada používam svoj mozog na to, aby som rozmýšľala ako konať lepšie a ako lepšie pracovať. Pri akej činnosti vás zasiahnu filozofické úvahy?

Čo sa týka outfitu, užívam si ešte krásne letné počasie. Zatiaľ pri všetkom zhone mi najviac idú casual looks. Červená je moja farba. Mám ju najviac rada.

Prajem vám krásny víkend, užite si oddych 😘.

S láskou, Barbora. ❤

 

sukňa: Zara

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *