Friday – hmhmdayŽe zvieracie vzory vyjdú z módy? Neprichádza do úvahy! Vždy keď už preberiem celú skriňu a neviem čo na seba, skončím pri mojich 5éčkových zlatíčkach. Sú z tohtoročných letných H&M výpredajov a podľa mňa sú mimoriadne šik. Majú neobyčajný strih a pohodlný materiál. Najradšej ich kombinujem s mojimi cowboy-kami a veľkým sakom, lebo saká sú tiež super. Mám už 6 a chcem ďalších sto (ok, sto je možno veľa :D). Ako už veľa ľudí povedalo, tak móda je hra a táto hra mňa osobne baví tisíckrát viac ako scrabble. Tak čo poviete na môj dnešný dresscode?
Ak sa zamýšľate nad názvom príspevku a nechápete, prečo je taký, aký je, tak vám to vysvetlím. Celý deň premýšľam, že ako pomenujem post. Napadlo mi, že friday-niečo bude super…len problém bol, že to niečo som musela vymyslieť. Nakoľko som bola na pohovore, po ktorom som zistila, že tam absolútne nemám o čom a tiež aj pršalo a vlastne som veľa toho nestihla, tak dnešný deň bol taký hmm. Ak vám napadne ako ho pomenovať, kľudne to zverejnite v komentároch pod príspevkom. Rada si prečítam vaše nápady ;).
Veľmi sa teším, ako často môžem prispievať na blog a to aj vďaka tomu, že ma konečne má kto fotiť.  Môj super frajer Filipko sa na to dal, tak verím, že ste s jeho prácou spokojní, lebo ja zaručene! A nikomu ho nepožičiam ;). Zároveň ďakujem Danke, ktorá sa rozhodla v rámci svojej praxe prekladať moje príspevky do angličtiny. Už ma môžu čítať aj Neslováci! Jupi!
Nezabúdajte, že ja naozaj rada fotím aj iných, a preto vymýšľam nejakú tú súťaž, aby ste si mohli zapózovať ako modelky pred mojím objektívom. Tak pravidelne sledujte blog a funpage a určite sa máte na čo tešiť. Momentálne riešim moje pondelkové sťahovanie, tak musíte byť trpezliví.
Tak a myslím, že na dnes bolo dosť slov. Tak príjemnú ochutnávku môjho outfitu :).
Čaute a pekný víkend.

Do you think that animal prints are out of fashion? Certainly not! Every time, when I don’t know what to wear today, I always put on my dress  from H&M’ sale. I like to combine it with my “cowboy boots” and jacket. So, what do you think about my dress code?
Maybe, you’re wondering why I named this post ” Friday – hmhmday”. This day was not a successful one. Hmm, how to name this day? I decided to name it “hmhmday”. But if you’ve got better ideas how to name such a day, please, leave a comment.
 If you want to be a model and pose for me, follow my blog and funpage. New competition is coming soon!
Enjoy your weekend!  


dress: H&M, shoes: Baťa, bag: Carpisa, jacket: second-hand, earings: SIX, watch: čínsky butik

Photo: Filipko Heldák
English translation: Daniela Čižmárová

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *