Daily make-up

Ahojte zlatíčka, v dnešnom článku by som vám rada opísala môj denný make-up. Mám teraz niekoľko produktov, ktoré mi už dlhšiu dobu veľmi vyhovujú a skvelo fungujú na pleti. Nie sú sponzorované, ale sú mnou overené.

Začnem najprv dôležitou informáciou. Predtým, ako budete používať make-up, myslite na ochranu a čistenie pleti. Nájdite si svoj spôsob starostlivosti o pleť. Keď sa mi to podarí do pôrodu, natočím vám vlog o tom, ako sa starám o pleť ja. Každopádne, je veľmi dôležité dbať na zdravie pleti a poctivo sa o ňu starať.

A teraz už k veci. Snažím sa maľovať čo najmenej komplikovane. Trvá mi to cca 10-15 minút. Kritickou partiou je moje obočie, ktorému venujem vždy najviac času. Ale aby sme išli krok po kroku, poďme si to rozpísať do jednotlivých bodov.

  1. Prvý krok je, že si nanesiem make up. Túto jeseň som si zamilovala make-up Fit me! od Maybelline. Make-up nanášam prevažne rukou, občas hubičkou. Korektor používam na nedokonalosti pleti a taktiež si ho dávam na kruhy pod očami, ale to iba v prípade, že ich mám veľmi výrazné. Korektor mám značky Essence (Camouflage+). Na kontúrovanie lícnych kostí, nosa a čela používam tyčinku od Rimmel Insta Contour, ktorá má z jednej strany kontúrovaciu tyčinku a z druhej strany highlighter, ktorý nanášam úplne nakoniec na miesta, ktoré chcem rozjasniť (vrch lícnych kostí, špička nosa, vnútorný okraj oka). Kontúrovanie dokončím pomocou bronzera značky Rimmel (Natural Bronzer SPF15) a štetca na kontúrovanie tváre. Ozaj, bronzér nanášam v dennom líčení aj na očné viečka. Krásne to zjednotí pleť. Dávam ho na viečka pomocou tenkého štetca na očné tiene.
  2. Obočie. To moje niekde rastie, niekde nie… Ja mám však rada, keď je plné a preto používam až tri produkty, aby som dosiahla vysnívaný efekt. Najprv si obočie prečešem pomocou kefky na obočie, potom nakreslím tvar pomocou ceruzky na obočie (značka Essence), následne ho vyplním tieňmi na obočie (myslím, že značka Catrice) a na záver zafixujem hnedým gélom na obočie značky Rimmel.
  3. Z času na čas si rada urobím na očiach tenkú hnedú linku a to pomocou ceruzky, ktorú mám aj na obočie. Príde mi zbytočné mať dve a tak túto jednu využívam všestrannejšie. Niekedy som ju využívala aj na kontúrovanie pier, ale teraz mám nového miláčika. Je to kontúrovacia tyčinka na pery od Max Factor.
  4. Líčenie zakončím použitím riasenky. Zamilovala som si riasenku od Max Factor, 2000 Calorie. Robí neuveriteľne nádherné riasy a hlavne ju nemám rozmazanú pod očami a to ani po celom dni!

Tak a to je všetko! Verím, že sa vám článok páčil a pomôže vám pri výbere produktov na líčenie. Prajem vám krásny zvyšok týždňa!

S láskou, Barbora.❤️

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *