COACHELLA V MOJEJ IZBE.

 Ešte nenadišiel ten čas, aby som mohla stať v prednom rade vo VIP zóne na Coachella festivale (možno sa to ani nikdy nestane, ale je to sen), ale užívam si prítomnosť a to, že mám veľkú krásnu izbu, super wi-fi pripojenie. Moje kráľovstvo si môžem ozdobiť ako na festivale jari, pustiť live vysielanie cez YouTube a predstavovať si ako som tam. 

Dnes Vám len v krátkosti napíšem kam týmto smerujem. Možno sa zdá, že snívame priveľké sny oproti tomu, aký máme pocit, že sme mnohokrát malí a neviditeľní. Nie je to však pravda. Každý mravec (my z vesmírneho pohľadu) ak má odvahu, pracuje na tom, aby mravenisko prosperovalo a kráča v radosti, tak aj radosť (a.k.a. Boh) ho bude požehnávať. Teda on požehnáva všetkých bez rozdielu, ale v istom okamihu príde moment, kedy si to začneme uvedomovať, snívať ešte viac a tešiť sa z prítomnosti takej, aká je. Ak máme pocit, že máme teraz málo, ďakujme za to málo a nájdime potešenie doslova v najmenšom zázraku a to prinesie lavínu väčších divov a zázrakov. Som o tom presvedčená. U mňa to funguje, tak prečo nie aj u teba. Všetci sme si rovní.

Outfit? Milujem boho style a moje srdce ožíva, keď si môžem dať takéto šaty a sandálky s hrubým dreveným opätkom. Môžem podľa Vás takto vyjsť z mojej izby na ulicu? Jasné, že keď bude teplejšie. Teší ma, ako Adamko zvláda moje predstavy o fotkách dávať do reality. Však je šikovný?

šaty: H&M, sandálky: Topánkovo, náramky: H&M, lenonky: černoch z ulíc Talianska 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *