Čo má pre mňa väčší význam.

Ahojte 🙂. V prvom rade sa ospravedlňujem za moju slabšiu aktivitu na stránke aj na Instagrame. Pravda je, že riešime sťahovanie, svadbu a svadobnú dovolenku naraz a keď sme si mysleli, že to všetko naplánujeme cez leto, pustili sme sa do toho v septembri. Myslím, že nejaké veľké svadobné stresy nemám hlavne preto, že si nerobím ťažkú hlavu z našej svadobnej grill párty. Kvety nech vyzerajú spontánne ako keď som sa ešte slobodná modlila na lúke za môjho budúceho muža a popri tom trhala, čo mi prišlo pod ruku. Šaty mi ušila moja sestra a aby som sa skvelo vytancovala, kúpila som si štýlové Conversky (určite Vám ich neskôr ukážem). Samozrejme, záleží nám s Dankom na tom, aby sme boli dobrí hostitelia, ale obidvaja sa snažíme v myšlienkach  venovať hlavne tomu, čo sa stane v kostole. Ideme prijať sviatosť manželstva a neskutočne sa tešíme na ten zázrak. Pre mňa je Daniel dar z neba a je jedným veľkým svedectvom toho, že Boh počúva naše modlitby. Je krásne, že naše rozhodnutie ostať spolu naveky ideme potvrdiť pred našim Stvoriteľom. Myslím, že ani slovami na blogu neviem opísať to, čo cítim vo vnútri, lebo sa to jednoducho nedá. Viem to povedať len jednoducho. Vždy, keď začnem rozmýšľať o našej svadbe v samote, rozplačem sa od dojatia. Je pre mňa nádherné zažívať lásku o akej som ako malá snívala. Nie je to samozrejmosť. Keď sa sen stane skutočnosťou je dôvod na oslavu a presne tak to bude aj 13. Októbra. Tá podstata a náš spoločný sen, sviatosť manželstva, sa stane realitou od momentu, kedy nás kňaz vyhlási za muža a ženu. Hostina bude oslavou splneného sna.

Mrzí ma, že tam nemôžem mať všetkých, ktorí mi v hlave napadnú, ale snažila som sa obsadiť každé voľné miesto v Stodole. Bude to veľký deň a veľké bude aj všetko, čo nás čaká potom. Som šťastná, že do manželstva vstupujeme nie preto, že musíme, ale preto, lebo sa milujeme a je to naše slobodné rozhodnutie. Radovánky sme si nechali do manželstva a bolo to skvelé rozhodnutie. Ďakujeme za vaše modlitby a všetky krásne správy, ktoré mi posielate.

Verím, že sa mi podarí pridať nejaké krásne zábery šiat aj sem. Neviem sľúbiť, ako budem v októbri prispievať, lebo moje momentálne teplákové outfity by vás rýchlo omrzeli. Ako vidíte aj jeseň som privítala v znamení “čím viac prúžkov…”. No v novembri som späť v plnej sile a kráse!

Majte ešte krásny týždeň.

S láskou, Barbora. ❤

  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *