Cieľová rovinka #35tt

Ahojte, pred chvíľou som sa vrátila domov z poslednej kontroly u gynekologičky. To znamená, že sa blížime do tehotenského cieľa, pôrodu. Odteraz budem chodiť na kontroly do pôrodnice a o cca mesiac (12.12.) by sa mal narodiť náš syn, ktorý už má mimochodom celkom dlhú dobu svoje meno, ale vám ho prezradím až po pôrode, nech je chvíľka napätia.

Asi vás zaujíma či mám stres a ako túto poslednú fázu prežívam. Musím sa priznať, že mi nie je všetko jedno a včera ráno som chytila trošku panický záchvat, bola som hodinu v drogérii, druhú hodinu v lekárni a snažila sa zbaliť do pôrodnice. Ešte tam zopár vecí chýba, ale základ mám. Pred pôrodom mám celkom rešpekt, ale nebojím sa. Moja mama dala osem. Toto je najviac opakovaná veta môjho tehotenstva. Vždy keď mi napadne sa na niečo sťažovať alebo stresovať, poviem si, Moja mama… a je to celkom pomoc, takže diky Mami.

Čo sa týka mojej chôdze začína byť trošku vtipná. Občas kráčam akosi čudne naširoko, lebo mám isté tlaky v podbrušku a keď som si vravela, že ja tak chodiť nikdy nebudem, tak som si klamala. Snažím sa fungovať čo najviac normálne, iba viac oddychujem. V praxi to funguje asi tak. Potrebujem upratať byt. Upracem kúpeľnu, pozriem si nejaký Godzone daily vlog, upracem obývačku a spálňu, pozriem si Janni vlog, upracem kuchyňu a nájdem si nejaké videjko na Vogue. Zmierila som sa s tým, že naraz to proste nedám. A celkovo po každej aktivite si potrebujem trošku oddýchnuť a je to celkom zábavné a občas otravné.

Dnes ma pani doktorka vážila a od začiatku tehotenstva som pribrala 8 kg, čo je celkom fajn. Nosím skoro všetky svoje veci, ktoré som mala doposiaľ v skrini a pribudlo k nim iba zopár s vysačkou “mama”. Šaty, v ktorých som vám nafotila tento outfit sú požičané od mojej kamarátky a po pôrode jej ich pekne vrátim. Páči sa mi ako si maminky navzájom pomáhajú a zdieľajú medzi sebou oblečenie a aj rôzne pomôcky. Je to ekonomickejšie aj ekologickejšie.

V Prahe je celkom chladno a na takýto outfit si oblečiem svoju zimnú bundu, ktorú ste už veľakrát videli a ešte asi aj uvidíte, tak som ju nefotila. Čo sa týka vysokých topánok, pri tomto fotení som mala prvýkrát problém s tým, že mi to bolo fakt nepohodlné, čiže na chvíľku si dám od #highheels pauzu, aj keď doposiaľ som fungovala s vysokými topánkami úplne v pohode.

Tak toľko môj tehotenský update. Ak máte nejaké otázky, kľudne mi napíšte do komentára a ja vám rada odpoviem.

Prajem vám krásny deň.

S láskou, Barbora. ❤️

4 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *