Cestujeme domov

Milujem sviatky! Som z Popradu a teplo domova ma nehreje, ale skôr mrazí. Tam je totiž stále zima. Teším sa však na hromadné stretnutie Hulinovského klanu. Osem extrovertov na čele s Mamou storočia je zárukou skvelej nálady, vtipných zážitkov a dobrého vína. Málokedy sa stane, že sa doma zídeme všetci, ale vzhľadom na to, že sa postupne rozrastáme, mám obavy, že o chvíľu si budeme musieť usporiadať sedenie v obývačke ako v kine. Najmladší môže predávať pop-corn! Rodina je základ a pre mňa tá moja znamená veľa. Čím som staršia, tým viac si uvedomujem aký obrovský dar je miesto, kde som mohla vyrastať. Toľko lásky, prijatia a hádok o vzájomne kradnuté oblečenie už asi nikde inde nezažijem. Jedine ak vo svojej vlastnej budúcej rodine. U nás to však bude pravdepodobne v menšom počte. Najbližšie dni mám naplánované iba každodenné cvičenie a všetko ostatné bude spontánne. Určite sledujte môj instagram, kde uvidíte ako prežívam Veľkú noc. A čo vy a sviatky? Prajem vám, aby boli krásne a nezabudnuteľné.

V Prahe sa Jar poctivo snaží vytlačiť Zimu a sú dni, kedy je krásne teplo. Ja som si konečne kúpila bežecké botasky, ktoré sú ultra pohodlné a vhodné aj k mestskému outfitu. Do módy sa vracajú veľké šperky a tak sa teším, že môžem viac nosiť výrazné náušnice.

  botasky – Sportisimo, Reebok

One Comment

  1. Ahoj, Barborka, si krásna, Kráľova Dcéra, ktorá prináša svetlo cez svoj úsmev…..
    …aj cez tieto fotky..prosím Ťa, teda, ak mi to chceš prezradiť, aký fotoaparát používaš na fotenie? Tie fotky sú super, ja fotím zrkadlovkou, ale na toto nemá…:-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *