Buď hrdý na svoje poslanie

Ahojte, je trištvrte na tri. Zhruba o pätnásť minút vstane Vojtík z môjho babysitter-ského života a ja idem “makať”. To znamená, že mi ostáva pätnásť minút na to, aby som napísala niečo múdre. Respektíve niečo, čo vás poteší, povzbudí.
Z času na čas sa ocitnem v spoločnosti veľmi úspešných ľudí, ktorí sú už za vodou a obdobie, kedy sa brodili riekov majú dávno za sebou. Úprimne im gratulujem 😇. Presne pri takýchto ľuďoch mám dosť veľký problém hovoriť o tom, čo momentálne robím, čím sa živým a čím by som sa chcela živiť. Ak to mám povedať na rovinu, hanbím sa za seba. Mám pocit, že kým by som neopísala svoje fungovanie s dvadsiatimi odbornými slovami, prestanú sa so mnou rozprávať. Hrozné, ako strach pôsobí a ako veľmi dôležité je si ho uvedomovať a prekonávať ho. Tieto myšlienky sú klamstvo.
Uvedomujem si, že Boh mi nevložil do srdca túžby a sny, aby som sa hanbila za cestu k naplneniu svojho poslania. A to je možno dnes slovko pre teba. Možno chceš napísať skvelú knihu, ale nemáš sponzora, tak predávaš vstupenky na verejné wc (snažila som sa to čo najmilšie opísať 😃) a popri tom ťukáš do počítača svoj román a vieš čo? Nemáš sa za čo hanbiť. Podľa mňa je viac na hanbu ak sa všetci tlačia na jednu super platenú pozíciu, kde úplne zabudnú na to, kým v skutočnosti sú.
Ja viem, ku šťastiu potrebujeme aj peniaze. Čo je však riešenie? Napíš si na papier,aké sú tvoje výdavky. Potom pouvažuj, kde môžeš ušetriť, nájdi si prácu, ktorá ťa uživí a popri nej si naplánuj čas na to, aby si pracovala na svojich túžbach.
„Kto sa naháňa za peniazmi, nikdy ich nedohoní. Robte svoju prácu lepšie než sused. Peniaze za vami pribehnú samé.“ Tomáš Baťa
Ak sa nebudete vzdávať, zakúsite ovocie vašej námahy. Viem o čom hovorím. Ja som mala absolútne nulové podmienky na to, aby som sa mohla venovať fashion blogu a vlogu, ale Boh, ja a teraz aj Danko sme dali hlavy dokopy, hľadáme spôsoby a sme pripravení spolupracovať na tom, aby sme niečo dobré na Zemi zanechali. Navyše, trváme na tom, aby sme v tom nachádzali radosť. Pridáš sa?
Sú tri, Vojtík vstáva, takže už pár slov k outfitu. Neexistuje nič lepšie ako moje nové elegantné tepláky. Presne takto som ich pomenovala z jediného dôvodu a to, že sú dokonalo pohodlné. Mám ich z výpredajov v RESERVED. Sú dostatočne výrazné a okolie na ne veľmi príjemne reaguje. Doplnila som ich novými náušnicami značky ADDICT a v prípade, že sa rozhodnem byť viac mestská, tak lodičky z Topánkova zamením za botasky. Každopádne, toto je jeden z mojich veľmi obľúbených letných outfitov, ktorý by som si kľudne obliekla aj na nejakú svadbu. Už dávno sú za nami časy, kedy bola ženská podmienka prísť v šatách. Prajem Vám krásny týždeň.
S láskou, Barbora ❤

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *