Bižutéria: Áno alebo Nie?

Ahojte ❤, ako sa vám darí? Ja mám svadobný frmol, ale zatiaľ všetko stíhame. Je pravda, že vlogovanie som musela na istý čas odstaviť, ale sú teraz dôležitejšie veci, na ktorých pracujem (moje svadobné six pack – ha ha). A tým som chcela povedať, nebojte sa, moj kanál nezomrel, iba dovolenkuje.

V eko časti mozgu mi napadla nová idea. Začnem takto. Som milovník doplnkov. Z času na čas som obvešaná ako vianočný stromček a vzhľadom na to, že všetky tie “čačky” niečo stoja, nosím prevažne bižutériu. Nevadilo mi nosiť vkusné náušnice za euro. Časy sa však menia. Rozhodla som sa postupne radšej šetriť na doplnky, ktoré budú síce drahšie, ale vydržia dlhšie než jednu prechádzku počas slnečného dňa. Možno sa budú moje šperky na blogu objavovať dookola tie isté, ale keď budú pekné a nadčasové, tak prečo nie?🙃 Ako to máte vy? Nosíte bižutériu alebo nie? A šup úprimne do komentára 😃😘

Ozaj, aj u vás začína jeseň? To znamená zimu a to znamená, že potrebujem jednorázovú letenku do Cali (aj pre mňa aj pre Danka).

 

šaty: Textile house second-hand, mokasíny: Topankovo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *