Béžová sukňa otvára sezónu jarných outfitov na blogu

Ahojte! 🙃 Veľmi si užívam, že vás konečne môžem bombardovať jarnými outfitmi, pretože už sa nám vonku otepľuje. Prvý, ktorý vám chcem predstaviť, je veľmi jednoduchý a zároveň taký “chick” do mesta.

Béžová farba je stále moderná a dúfam, že ešte dlho bude. Priznám sa vám, že ma veľmi baví. Dá sa kombinovať na tisíc spôsobov. Ja som tentokrát zvolila kombináciu béžovej sukne s výrazným svetrom, ale viem si predstaviť byť od hlavy po päty béžová. Sukne nad kolená sa hodia dievčatám a ženám, ktoré majú užšie nohy. Vďaka tomu pútajú pozornosť na spodnú časť tela a tak si nikto nevšimne nafúknutejšie bruško.

Svetrový rolák nie je výhradne zimný kúsok a nosiť ho môžete,kým sa v ňom nezačnete potiť od tepla 😂. Neviem ako to máte vy, ale mne na nohy zvyčajne nebýva zima. Viem, že keď je teplejšie, môžem si zobrať presne tie vysoké topánky, ktoré vidíte na fotkách a ak mám kvalitné silonky, je mi teplo.V poslednej dobe som si zamilovala opasky a celkom často si s nimi zdobím pás.

Verím, že sa vám tento článok páčil a ak by ste radi o ňom povedali svojim kamoškám, budem rada ak ho prezdieľate. Píšem teraz viac na tému obliekania, pretože ma to baví. Môžete sa viac tešiť na články o tom, ako byť štýlová.

Prajem vám krásny týždeň! S láskou, Barbora. ❤️

 

2 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *