Back to school, štýlový outfit do školy

Ahojte zlatíčka, dva mesiace letných práznin máme skoro za sebou a je teda najvyšší čas začať stajlovať outfity do školy.😏 Ja síce tento rok nastúpim na materskú a nie do školy, ale aspoň vám dám pár tipov čo na seba do školských lavíc.

Biker shorts, “cyklistické šortky”, sú podľa mňa jeden z najviac top trendov, aké teraz letia. Sú neuveriteľne pohodlné, dajú sa nosiť na milión spôsobov a pri troške šťastia na ne natrafíte aj v sekáči. Ja k nim zvyčajne dopasujem dlhú košeľu alebo tričko. Keby som nebola tehotná, asi by som sa nebála aj nejakého oversize crop topu a okolo pása by som si previazala flanelovú košeľu.

Conversky. Tramky do školy patria. Obľúbené sú Converse alebo Vans. Môžete ich nosiť ku sukni, k šatám a aj k rifliam. Nebojte sa vybrať si nejaké farebné, lebo pekne oživia váš outfit. Ozaj, ja keď som chodila na strednú, tak sa mi podarilo našetriť tak akurát na “čiňaky” (tramky z čínskeho obchodu) a vôbec mi to nevadilo. Pravdou však je, že oveľa kratšie vydržia a preto som rada, že teraz už mám tieto svoje ružové Conversky, ktoré nosím celkom často a zatiaľ vyzerajú už rok ako nové.

Batoh je podľa mňa “must have”. Ja som bola na strednej dosť sprostá a nosila som do školy kabelku (celé 4 roky🤦🏻‍♀️). Môj chrbát si to kvalitne odniesol a keby som mala niečo poradiť mojej mladej Barbore, tak by to bolo práve to, aby nosila do školy ruksak. Ten, ktorý vidíte na fotkách mám zo sekcie vintage ruksaky s okuliarmi od eshopu Letnyhit.sk. Je to prestrianný ružový batoh. Vojde sa doňho ozaj všetko a majú ho vo viacerých farbách. Mne na ňom trošku nesedia ramienka, pretože sú celkom tenké, ale ak nenosíte v batohu 10 kilové závažie, malo by to byť ok. Čo sa týka farby, tak je trošku svetlejší ako na obrázku na webe.🙂

Vaše školské outfity vôbec nemusia byť extrémne prekombinované a podľa mňa by ani nemali pohoršovať polovicu školy. Predsa len si treba dať ruku na srdce a priznať si, že dospelákmi sme až od osemnástky. Ja som sa do školy snažila obliekať vždy jednoducho, ale pekne a tak verím, že zopár mojich rád vám bude nápomocných.

Majte krásny pondelok! S láskou, Barbora. ❤️

ružový batoh, čierne okuliare 

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *