Ako zoštíhliť pás a urobiť z kardigánu sveter

Ahojte Zlatíčka! Verím, že mi dnes dáte za pravdu, že už je toľko článkov na tému volieb, feminizmu a všetkých iných mudrovačiek, že by bolo fajn to z času na čas odľahčiť témou móda. Niežeby ma tie témy nezaujímali, veruže veľmi zaujímajú, ale príde moment, kedy je všetkého priveľa a vtedy si preskladám šatník a navymýšľam nové outfity.

“Moje outfity potrebujú viac opaskov.” Tak nejako to celé začalo. Prehrabávala som sa v skrini a vymýšľala všemožné kombinácie. Najviac sa mi zapáčila tá, ktorú vidíte na fotkách. Sveter je pôvodne kardigán (second-hand a mám ho už asi tri roky), ktorý som v páse doplnila hrubým opaskom. V spodnej časti som jednu stranu nechala dlhšiu a druhú kratšiu, aby to vyzeralo zaujímavejšie. Ja mám postavu trojuholníka a preto rada zvírazňujem môj pás, ktorý je štíhly. Stehná mám zatiaľ stále ako Queen B. Snažím sa ich zoštíhliť pomocou cvičení, ktoré štartujú metabolizmus, ale to je už zas iná téma.

Takýto outfit pristane postavám ako je moja, prípadne postave presýpacích hodín alebo postave, ktorá je rovnejšia (ako “obdĺžnik”). Už pripravujem video na tému typológie postáv, tak ak vám tieto pojmy nič nehovoria, čoskoro budú 🙂. Čo sa týka topánok, môžete zvoliť buď pohodlné botasky, tramky na platforme alebo čižmy s vysokým opätkom, najlepšie hrubým.

Tak to je dnes všetko. Verím, že vás moje rady inšpirovali a pomôžu vám pri výbere outfitu do mesta, či do školy alebo práce. Mám vás rada a prajem vám krásny deň.

S láskou, Barbora. ❤️

 

 

2 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *