nedeľa 2. júla 2017

NEBOJÍM SA BYŤ S BOHOM SAMA.Vo štvrtok (29.6.) odišla moja spolubývajúca, Ivanka, do Prahy. Z lásky, lebo je skvelá, mi na stole nechala jeden lístok do kina platný do 30.6.2017. Moja prvá myšlienka bola, že ma Boh pozýva na rande. Vstup zaplatil a je len potrebné povedať áno! V kine som nikdy "sama" nebola a tak som si v ten istej chvíli povedala, že to je blbosť (príliš šibnuté) a nechala lístok na stole. Prešiel deň a lístku končila platnosť. Moja prvotná myšlienka ma celý deň sprevádzala a tak som si cez obed povedala, že okolo piatej mám čas. Ak vtedy niečo hrajú, tak pôjdem. Otvorila som program a zistila, že 16:50 hrajú Wonder woman. Ha ha. Film, na ktorý som totálne nechcela ísť a jeho trailer som úplne odsúdila. Viete si predstaviť aká zvedavosť vo mne narástla a už len preto, že som tam vôbec nechcela byť, som vedela, že to je Božia prozreteľnosť a žiadna náhoda. Náhody neexistujú. Išla som.
Vošla som do Auparku a pri vstupe hrala pesnička s refrénom "You are beautiful girl". Poviem Vám to na rovinu. Každý z vás môže povedať, že no a čo, tak sa to stalo. Ale ako náhle niečo také vyslovíte oberáte svoj život o zázraky. Smutné. Ja som to celé vnímala ako dar a tento večer ma láska opäť premohla a ja som sa o niečo viac usmievala. Film bol skvelý. Bol o odvážnej, silnej a výnimočne krásnej žene. Myslím si, že ma tam zobral preto, lebo aj ja som jeho Wonder Woman. V tento večer mi to chcel povedať a ja som vďačná za Ivanku, ktorá počúvla Boha a položila lístok na stôl a som hrdá aj na seba, že som dokázala počúvať jeho hlas a nasledovať krásny zážitok, ktorý nám napísal. 
Bol to pre mňa výnimočný čas a žehnám Vám, aby ste si nachádzali momenty, kedy budete iba s Bohom. On to potrebuje a aj vy to potrebujete. Je to vzťah, ktorý rastie v intimite. 
Na rande sa máme vyparádiť a tak som sa aj ja hecla. Moja nová blúzka z Reserved je tak dokonalá, že všetko čo by som mala opísať nájdete na fotkách. Je krásna, je vzdušná a má volány. Odkedy som schudla, mám odvahu nosiť aj kraťasy a tieto čierne sú asi najobľúbenejšie pre moje Summer17.
Ináč dnes odchádzam na Godzone school do Liptovského Mikuláša, ale vo štvrtok určite pridám príspevok. Teraz som trošku trucovala, ale tak už som sa upokojila a všetko je v poriadku.
blúzka: Reserved, kabelka, kraťasy: Second-hand a moje úpravy, balerínky, doplnky: H&M

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára