pondelok 17. júla 2017

BOH JE ŠÉFKO A VŠETKO.Viete čo? Už asi týždeň rozmýšľam nad tým, ako mám napísať nový príspevok. Naposledy som bola takto veľmi šťastná asi v momente, keď som si uvedomila, že som Božia dcéra. Zažívam veľa krásnych zázrakov a jeden príspevok to nedokáže opísať. Ale pokúsim sa. 
Moja zlomená noha bola za týždeň uzdravená, lebo Boh. Môžem kvalitnejšie pracovať s iPhone 7Plus Gold, lebo Boh. A do toho všetkého, mám skvelého frajera (fakt je ), lebo Boh. Veci sa dejú nečakane. Láska nášho Ocka ma prekvapuje každý deň, more and more.  
Viete, čo je na tom najkrajšie? Že hoci ja mám pocit, že si to všetko od Boha nezaslúžim (a to teda, že nie), koná nadprirodzene. Miluje ma, chce ma tešiť a preto robí veľké veci v mojom živote. Sny sa stávajú skutočnosťou a to nie je fráza! Každý deň sa budím s chválou na perách. Vďačnosť naozaj prináša požehnanie. 
♡ We must simply have courage and be kind 

Prosím, ak Vás niečo trápi, tak najlepšie urobíte, ak sa prestanete trápiť (opäť pripomínam). Je náročné zapájať svoj zdravý rozum, keď emócie vládnu celému vnútru, ale práve vtedy sa buduje charakter a stabilita. Aj keď je búrka, myslím na Slnko a dúhu, ktoré prídu. Pretrvávať v smútku Ti nepomôže. Pomôže Ti sadnúť si na zadok, hovoriť Bohu dookola, že je dobrý. Pozvať ho do problému, hľadať riešenie a čo nedokážeš vyriešiť ty, nechaj na neho. Príď pred Otca so slovami: "Viem, že Ty si dobrý. Viem, že ma miluješ a že stojíš pri mne a si ten najlepší Otec. Si na prvom mieste v mojom živote. Prosím pomôž mi, lebo ja to nezvládam sama. Milujem Ťa a ďakujem, že ma počúvaš". Stále si naozaj si myslíš, že sa na teba vykašle? Za žiadnu cenu! Tak mu na Tebe záleží, že si to nedokážeš predstaviť! Buduj si zdravý vzťah a uvidíš zdravé ovocie. Tak to je. A hlavne nezabudni, že v nebi má On svoj čas. Nesnaž sa mu vnútiť tvoje predstavy. Pravý čas nechaj stanoviť Jemu. Z tejto mojej kuchyne Vám môžem len potvrdiť, že Boh varí najlepšie a pokrm od neho mi ozaj chutí!

Zázrak menom Miss+ je tiež jeden dar, ktorý si vážim a ktorým Boh ku mne hovorí. Každý deň si pripomínam: Barbora, len buď sama sebou. A to ma posúva. Rozmýšľam o svojom vnútri a nezanedbávam svojho ducha a vlastne už ani svoje telo, lebo to je prepojené. Keď si v pohode vo vnútri, si v pohode aj navonok. Ženy, myslite na druhých, ale myslite aj na seba. Dobre? 

jeans: Mango, top: NewYorker, doplnky: H&M, baleríny: H&M

photo: Adam Lukáč

5 komentárov :

 1. Posielam usmev. To staci :)

  helenterpakovaphotography

  OdpovedaťOdstrániť
 2. krasna si! Som rada,ze si stastna! Len tak dalej. Vela lasky <3

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nádherný clanok.Boh Ta zehnaj!!! :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásny článok, opäť :) A aj ty úplne žiariš. Jediné čo mi prekáža je tá obutá noha na linke :D
  Buď šťastná a požehnaná :)

  NITA
  NEW POST

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ja som len pozerala na tej prvej fotke či v ruke držíš cigaretu...až potom mi došlo že je to skrinka :D
  Krásny článok :)

  OdpovedaťOdstrániť