pondelok 19. júna 2017

VNÍMAJ SA REÁLNE.


Na to, aby sme boli v živote skutočne šťastní, potrebujeme poznať, kto sme. Aká novinka. Ja mám pocit, že veľakrát sa stáva (aj mne sa to stalo), že ľudia si neuvedomujú kým v skutočnosti sú, ale hľadajú kým by chceli byť. Ako hovorí Adela: "máte takýchto ľudí plnú SuperStar. Všetkých život  je hudba, len hudba o tom nevie." Potom sa stáva to, že tento svet prichádza o dokonalé poslania jednotlivcov. 
Baví ťa opravovať autá a si v tom skutočne dobrý? Tak nepredávaj poistky, ale opravuj autá. Som presvedčená, že nikdy nebudeme robiť lepšie nič ako to, na čo máme skutočne talent. Vtedy totiž rozvíjame to najlepšie v nás a násobíme naše schopnosti, namiesto márnych pokusov dosiahnuť úspech uprostred našich neschopností. Nevravím, že sa to nedá, ale na čo sa potrebujeme klamať?
Teším sa z ľudí, ktorí poznajú svoju hodnotu a poslanie. Tešia sa, nech by ich práca bola v očiach ostatných akokoľvek podradná. Práve títo ľudia sú naozaj šťastní a nepotrebujú, aby ich šťastie vypĺňali reči ostatných. Sú pravdivo šťastní vo svojom vnútri a ak ich niekto povzbudí tešia sa. Ak sa ich niekto snaží zosmiešniť neriešia to, lebo poznajú svoju hodnotu. 
Prajem vám, aby ste si našli čas na ticho a monológ vášho srdca, ktoré vám odhalí najväčšie vášne. Tento svet ťa potrebuje takého aký si, s tým, čo vieš robiť. Keď uchopíš myšlienku, ktorá ťa rozosmeje a ty zrazu uvidíš milión nápadov ako sa v tom môžeš realizovať, nenechaj si to zobrať, ale nasleduj to, prečo si stvorený/stvorená. Sama som pred siedmimi rokmi chytila myšlienku založiť blog a negatívne reakcie okolia by som nevedela spočítať na dvoch rukách, lebo ich bolo nekonečne veľa. Avšak, ak mám byť k sebe úprimná, vždy, keď si poviem Step with fashion, rozochveje sa mi srdce, zahorí vo mne vášeň a ja sa mnohokrát až rozplačem z túžby ísť naozaj za tým celým srdcom. Pretože milujem módu a milujem písanie článkov presne tak, ako mi to napadne. To však neznamená, že každý kto si prečíta, že mi chodí oblečenie zadarmo, by si mal založiť blog, lebo to nikdy nebol môj cieľ. Cieľ bol rozvíjať môj talent a na to, aby som mohla na tomto svete fungovať potrebujem nejaké prostriedky a ak robím to, čo milujem, prostriedky budú požehnané v mojej práci. Prídu ruka v ruke s rozhodnutím držať sa svojho poslania.Ak sledujete môj život, tak správne zachytávate moju veľkú zmenu. Mám svoj prvý iPhone. Milujem ho, je zázrak, že ho mám a v príspevku neviem vyjadriť tie emócie, ktoré vám natočím vo videjku hneď ako budem mať hlas. Som totiž chorá. Prosím o strpenie. 
Môj outfit. Ja viem, tie mokasíny sú trblietavé a crazy, ale mne sa ľúbia. No a rifle, naposledy som ich obliekla na strednej, takže voohoo darí sa mi pracovať na svojej postavičke! Teším sa z každého víťazstva. Blúzku mám za 0,50€ zo sekáča a napriek tomu je úplne krásna, XXL a ultra pohodlná. Veľké košele nosím najmä k jeansom ako vidíte. 
Tohto roku sa v sezóne dáva veľký dôraz na malé a pekné kabelky, tak sa snažím aj v tejto oblasti zapadnúť. Nie je to dokonalá Chloé, ale aj táto mentolka je cute!


jeans: MANGO, blúzka: second-hand, mokasíny: Topánkovo, kabelka: ZOOT

photo: Adamko

1 komentár :

  1. Ahoj Barborka, prečítala som si tvoj článok a akoby si mi hovorila z duše :) Ja mám tak trochu problém s tým, že ma baví veľa vecí, ale najviac pečenie :) A tak bojujem s tým, či robiť to, čo sa odo mňa očakáva (vyštudovala si financie, mala by si zarábať veľké peniaze v korporácii) alebo sa vrhnúť do neistého ale o to krásnejšieho plnenia si snov v oblasti gastronómie. Len si občas hovorím, či už nie je neskoro. Či sa najlepšími v tom, čo nás baví nestávame postupne už od útleho veku. Takže dnešný večer sa u mňa nesie trošku v rozporuplnosti tak ako ostatné dni, ale tvoj článok je pre mňa veľkým povzbudením! A želám ti, nech napreduješ ďalej a darí sa ti v tom, čo robíš. Ide z toho láska :) Veronika

    OdpovedaťOdstrániť