štvrtok 8. júna 2017

PRE SNY SA OPLATÍ INVESTOVAŤ VEĽA. Dobre viem, že výstup na štít stojí riadne veľa námahy, ale vzdať sa v polke cesty by ma pripravilo o možnosť uvidieť nádherný výhľad. Výhľad, ktorý mi dodáva odvahu pustiť sa do ďalších vrcholov. Motivuje ma!
Chcem Vám povedať, že ak niečo milujete, choďte za tým. Aj keď to stojí veľa námahy, aj keď nevládzete. Nevracajte sa späť. Oplatí sa to! 
Pozrite sa. Niekoľko rokov som blogovala s tým, že som iba snívala o showroomoch a všetkých krásnych eventoch, na ktoré chodili fashion blogerky, ktoré som sledovala. 
Dnes som mimoriadne požehnaná v mojej práci a všetko v čo verím, sa stáva skutočné. Je to nádherné. Showroomy sú súčasťou môjho života.Jedným z takých príkladov je aj Topánkovo. Obchod, na ktorý som každý deň klikala a priala si s nimi spolupracovať. Už keď vznikla myšlienka mať skvelé vzťahy s tímom z Topánkova, ani na sekundu som jej neprestala veriť. Stále som sa tešila z toho, ako sa to stane a preto sa to stalo. 
Je mi cťou predstaviť vám bratislavský showroom.

Na toto miesto si môžete objednať niekoľko kusov topánok cez internet, vyskúšať tie, ktoré vám najviac sadnú a zaplatiť ich priamo v krajine zázrakov. Je to skvelé, pretože pracuje tam príjemný kolektív. Určite sa to oplatí ak žijete v Bratislave alebo sa chystáte na babskú jazdu/nákupy. Sídlia na ulici Sliačska 1, čo je zaujímavé, pretože ja momentálne žijem v Sliači. Krásne sa to celé spája a žehnám vám, aby aj vaše puzzle postupne do seba zapadali a vy ste postupne odhaľovali obraz života.

Topánkovo, ďakujem za krásny čas a teším sa, keď sa opäť uvidíme!


blúzka: Zara, jeans: Mango, kabelka: Pinkhead, všetky topánky: Topánkovo

photo: Adam Lukáč

2 komentáre :

  1. Veľmi ti to prajem Barborka, len tak ďalej, zaslúžiš si to. Tvoj blog je skvelý :)

    NITA
    NEW POST

    OdpovedaťOdstrániť