pondelok 12. júna 2017

NAPRDLAJS ZMEŇ NA NÁDHERŇAJS.

Čo ťa inšpiruje v živote? Mňa osobne všetko. Aké klišé, ale tak nebudem vám klamať len aby som použila poetickejšie slovo. Dnes mi jeden múdry muž, Marián Kolník, povedal, že každý deň dáva niečo krásne. Takže slovo "všetko" je opodstatnené. Podľa mňa ak každý deň nehľadáme cesty na úsmev a radosť, ťažko môžeme žiť a prežívať nestačí. Mňa inšpiruje krása, teba môže šport. Hlavné je nájsť zdroj a pravidelne z neho čerpať. Keby sny neboli dôležité, Boh by ich nedal ako súčasť nášho existovania. Praje si to aj najvyšší, tak ak si chceš vyhradiť čas na snívanie, nemaj výčitky, lebo má to byť súčasť života. Mení to tvoju náladu a následne celý svet. 
Ja mám momentálne veľmi hektické obdobie a priznám sa vám pár dní som už nesnívala. Sama vidím, čo to robí v mojom vnútri a že som kvôli tomu menej šťastná, priam smutná. Podstatné však je, že som si to uvedomila a ako dopíšem tento príspevok, pôjdem sa poprechádzať. 
Ako som v úvode spomínala, moja najväčšia inšpirácia je krása. Milujem prechádzky po zelených parkoch plných kvetov, obchodoch, kde majú pekne poukladané veci a taktiež som #IKEAlover. Je to miesto, kde ožíva moja kreativita na level milión a okrem krásneho domu tam vždy vidím aj deti pobehujúc okolo, takže sa celkom teším na všetko čo ma čaká. Pri nakupovaní nábytku a interiérových doplnkov sa usmievam a veľmi si to užívam. Najmä showrooms, čo tam prezentujú.
Minulý týždeň, v stredu, som dostala pozvánku nakuknúť na ich novú kolekciu, ktorú prezentovali počas Bratislava design week a musím uznať, že niektoré veci ma veľmi oslovili. Boli to najmä čierno biele šálky a závesy, kde sa pri tvorbe inšpirovali vodou. Krásne to bolo. Menej ma oslovili materiály potlačené palmami, ale viem, že sú ľudia, ktorí to milujú a preto je super, že nejdú iba jedným štýlom, ale snažia sa zaujať široké publikum. Kto z Vás sa bol pozrieť tiež? 

Tieto fotky sú moje najobľúbenejšie a v súčasnosti je modrá dosť dobrá, ale keď bude o týždeň na Pintereste niečo iné trendy, tak samozrejme totálne zmením vkus. Som už raz taká. 
šaty: Orsay, papučky: Topánkovo

photo: Adam Lukáč

1 komentár :

  1. S poslednou vetou si úplne a dokonale charakterizovala môj vkus a súhlasím, IKEA je svet vo svete, z ktorého nemôže odísť človek bez úsmevu na perách :D

    OdpovedaťOdstrániť