štvrtok 15. júna 2017

MUŽI NEHĽADAJÚ HRAČKY.


 Žienky moje, dnes by som Vám rada napísala, že ak chce muž hračku, kúpi si auto, motorku alebo sadu nástrojov na opravovanie. Ja viem, doba je hocijaká, ale ty hocijaká nie si. Ty si originálna a to znamená, že by si si mala vážiť svoje telo a mala nastavené hranice prístupnosti dostatočne vysoko. Pravý muž to ocení a o to viac si ťa bude vážiť, lebo aj ty si vážiš samú seba. Ak si dlhšie vo vzťahu a tvoj frajer na teba nalieha s vetou, že má nejaké potreby, stačí mu to jednoducho vysvetliť. Potreba je to cítiace tajomstvo medzi ním a toaletou. Verím, že je rozdiel o tom hovoriť ako o potrebe a je iné povedať, že keď ste spolu, s láskou, prirodzene, prichádza chuť posunúť vzťah ďalej. Je však veľmi dôležité myslieť na to, či si uvedomujeme následky tohto kroku. Nie len z dôvodu, že nám môže narásť balón pod tričkom, ale aj toho, čo to zanechá na našom srdci. Nakoľko sme veľmi inteligentní ľudia, chute vieme ovládať a preto ak to je o chuti, dá sa naučiť ovládať, kým nepríde pravý čas. Ten podľa mňa nastáva po svadbe, ale už ako vy uznáte za vhodné. Nechcem tlačiť na pílu, ale naozaj mi záleží na tom, aby sa ženy viac usmievali ako plakali. Aby ich kroky viedli k dlhodobej radosti a nie k chvíľkovému opojeniu. Je normálne povedať nie, ale je dôležité vedieť prečo. Je dôležité si uvedomiť svoju hodnotu, lásku k sebe samej a to, že naše telo nie je auto na jednorázový uletený road trip, prípadne tri ak by sa to šoférovi zapáčilo. Naše telo má ďalšie časti, má svoju dušu a svojho ducha a hoci ich nevidíme, cítime, že sú našou súčasťou. A, come on!, niet sa kam ponáhľať. "Voľný čas" môžete vyplniť prípravou svojho tela na tie posteľové tajomstvá. Verte mi, že každý muž ocení, ak bude jeho žena ako z Victoria´secret prehliadky. #samasebou


Takéto múdre veci mi napadli cestou do Starej Ľubovne, kde som bola sledovať ako sa rodí môj miláčik, Miss+. Čoskoro bude z tohto výletu aj videjko, tak sledujte moju fanpage a uvidíte ako si Barborka tancuje za volantom tohto nádherného športového Mini ♡.
Môj #summerlover outfit bol na prvý pohľad jednoduchý, tak som na biele šaty obliekla voľnú blúzku a zo zadu som si urobila uzol, aby vyzerala tak, ako vyzerá. Môže byť? 


šaty: H&M, topánky: CCC, blúzka: sister´s-hand, riflovka: #sompostrihal, okuliare: Letný hit

photo: Adam Lukáč

3 komentáre :

  1. Krásny článok, krásne žieňa, krásny outfit! <3 :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Nádherne si to napísala. Tvoj blog je veľkou inšpiráciou! Je super vidieť, že ľudia s týmto názorom nevymreli :) K

    OdpovedaťOdstrániť