štvrtok 25. mája 2017

Z KAŽDEJ HÚSENICE VZNIKNE MOTÝĽ.Nič nie je náhoda a v mojom živote to platí úplne stopercentne. Dokonca, aj logo Step with fashion má svoj význam, preto sa ho nikdy nevzdám. Veľa ľudí sa ma pýta, či motýľ je moje obľúbené zviera a vo svojej podstate motýľ je výsledný produkt dospievania Barbory Hulinovej. 
Úplne chápem dievčatá, ktoré majú trinásť, hlavu plnú snov a cítia sa ako z iného sveta. Keby som tu pridala moju fotku z mladosti, pochopíte. Bola som malá, viac plná ako štíhla krátko-vláska so strojčekom ozdobeným ružovými gumičkami a mnohokrát stredobod výsmechu. Nepekné poznámky na moje mierne odstávajúce uši boli neoddeliteľnou súčasťou časov na základnej škole a ani zďaleka som nebola na čele dievčenských partií. Moji susedia boli všetko chlapci, takže ja som viac hrala futbal ako kolísala kočiare s bábikami.
Postupne som si však stále viac uvedomovala, že mojou túžbou je byť princeskazná. V tomto mi bola veľkým vzorom moja dokonalá mamina. Chcela som vyzerať krásne, rozprávať a správať sa tak, ako to robia všetky princezné v rozprávkach a pomáhať tým ostatným, keď sa im iní smejú. Rozhodla som sa neostať len pri myšlienke a už na v deviatom ročníku na základnej škole som si začala kresliť svoju značku. Meno, ktoré ma sprevádza dodnes, Step with fashion. Matika ma aj tak nikdy nebavila a veľké, čisté strany zošita formátu A4 boli ideálny priestor na realizáciu mojich snov a nie na riešenie slovných úloh.
Moje logo je motýľ, ktorý sa niekedy vnímal ako bezvýznamná húsenica. Motýľ, ktorému dal Boh poznať identitu princeznej. Vytiahol ma z kukly, rozprestrel mi krídla a ja s ním môžem lietať po celej Zemi a jeho krásu prezentovať celému svetu. Som slobodná. Preto je okolo motýľa kruh, znázorňuje Zem.
Viem, že stále mám na čom pracovať, ale zároveň viem, že On pri stvorení neurobil chybu a všetko čo som v živote prežila malo význam. Ak aj boli chvíle, kedy som sa naozaj trápila, nikdy som neprestala veriť a to ma vždy udržalo nad hladinou. 
Ak máte pocit, že ste bezvýznamnou húsenicou, ktorá neprináša žiaden úžitok, čo najskôr nakloňte svoj sluch k Otcovi a nebojte sa dozrieť v motýľa. Boh ťa vníma ináč. Nezáleží na názore ľudí, lebo on ťa stvoril z lásky a urobil to najlepšie ako vedel. Miluje ťa aj keď sa ti celý svet smeje. Si krásna a si dôležitá a ak sa máš teraz ťažko, mysli na to, že po každej búrke vyjde Slnko. To nie je fráza, to je fakt. Hlavu hore 


Neoddeliteľnou súčasťou môjho života je môj šatník a dnes keď píšem o kráse, píšem zároveň aj o blúzke zo Zary. Je to jednoducho láska na prvý pohľad. Keď som ju dostala, pobozkala som ju. Taká je vzácna! Volány sa nosia a aj keď sa nosiť prestanú, túto blúzku nepustím z ruky. 
A rada pre vás: ak máte prešperkovanú blúzku, dovoľte jej, aby vynikla a všetko ostatné nech je jednoduchého strihu. sukňa: GAS, blúzka: Zara, lodičky: CCC

Photo: Adam Lukáč

5 komentárov :

 1. Si krásna a si dôležitá a ak sa máš teraz ťažko, mysli na to, že po každej búrke vyjde Slnko. To nie je fráza, to je fakt. Hlavu hore ♡

  Toto som dnes presne potrebovala, ďakujem :-*

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Blúzka je brutálna ���� Ten rúž ti neskutočne pristane ���� A článok ma opäť posunul v živote ďalej, takže ďakujem ����

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ooo, ty jsi dokonalá. Moc krásně napsané. To si teď budu číst každý den. Děkuji. Sledovatelka a věrná čtenářka z česka. Terka.

  OdpovedaťOdstrániť