pondelok 22. mája 2017

NEBOJ SA.


 Dnes som sa rozhodla, že prestávam pochybovať. Áno, občas budem smutko, že všetko o čom snívam sa nedeje hneď, ale vždy, keď sa ocitnem v bubline pochmúrnej prítomnosti, budem to okamžite riešiť. V mojej hlavne je nainštalovaná kontrolka, ktorá mi prikáže zdvihnúť hlavu nad oblaky a hľadať spôsoby, ako víťaziť nad negativitou. Ísť za svetlom.
Napríklad dnes. Prišla som domov po práci s tým, že sa mi nič nechce a už nevládzem. Na druhej strane, je pondelok (deň nového príspevku), vonku je nádherne a v našej kaviarni je ideálny priestor zmeniť náladu a napísať niečo pre vás. Tak som vstala a namiesto čokolády, som zobrala do ruky notebook a mrkvu a vyrazila. Cestou som prevetrala hlavu a uvedomila si, ako ma moje víťazstvo teší. 
Jednoducho vždy, keď sa trápite, tak sa trápiť prestaňte. Zapnite ľavú hemisféru, ktorá má uloženú logickú rovnicu radosti, splňte všetky kroky a prídete k pozitívnemu výsledku, ktorý presýti šťastím aj tú pravú hemisféru. Mne sa to dnes podarilo a som riadne rada, lebo namiesto samotárskeho pondelka, som v Dolinke s mojimi priateľmi, teším sa z Adamkových fotiek a môžem sa vám pochváliť ďalším úspechom. Dá sa lepšie začať týždeň?
Slovné spojenie neboj sa, prináša pokoj a ja si ho opakujem niekoľkokrát za deň. Vždy potom sa usmejem a aj to mi pomáha nebáť sa, ale snívať, mať odvahu a žiť v radosti.

Krásne fotky ako zo života v Amerike sme urobili v Sliači. Jednoducho povedané, tu začínam žiť svoj americký sen a pokračovanie bude s mojim mužom niekde v Californii. Ó, áno. 
Vrstvenie skončilo, prišlo leto a tak Vám len pripomeniem, že ak zafúka silnejší vietor, vezmite si trenčkot, teraz je in. Podľa mňa celý outfit oživili moje princeznovské lodičky. trenčkot: H&M, košeľa: Zara, jeans: H&M, lodičky: Topánkovo

photo: Adam Lukáč

1 komentár :